Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy Soros pénze befolyásolja a támogatott szervezetek, emberek politikai álláspontját? Hiszen Fideszeseknek is adott pénzt, aztán nem azt látom, hogy Orbán Soros igéjét hirdeti.

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem nem mindegy, hogy egyszer régen kaptál pénzt, hogy tanulhass vagy minden hónapban kapsz pénzt amiból származik az egzisztenciád.

Az hogy honnan kapod a fizetésed se feltétlenül jelenti azt, hogy nem vagy képes kockáztatni és szembe menni a támogatóddal de azért felvet némi hitelességbeli problémát, főleg akkor ha egy olyan tüntetésen állsz ki aminek semmi köze nincs a te civil tevékenységedhez. (pl. állatvédő szervezet miért megy oktatással foglalkozó tüntetésre?)

2017. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

# 1/1 Időpont ma 15:11


Máskor meg az a baj, hogy "csak a tanárok tüntetnek, jujj"...

2017. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

# 1


Orbán egzisztenciája kifejezetten Sorostól származik, csak most már nem Sorostól függ. Én nem mondom, hogy emiatt nem szidhatja Sorost, de azért nézzen már magába, meg a szavazói is gondolják már végig, hogy mennyire hiteles egy olyan ember, aki Soros pénzén mászott fel a putriból, amikor még ő is a Soros-féle elveket hirdette, aztán ma meg már minden rosszért Sorost hibáztatja, és Soros a sátán. De tudom, ez a 2 milliós szavazóbázisnak nem számít, hiszen a hitelesség az szart sem ér egy politikus esetében.


Másrészt, én pl. egy olyan cég alkalmazottja vagyok, akik dolgoznak egy állami szervnek, és én is ezen a megbízáson vagyok. Akkor rólam el lehet mondani, hogy tulajdonképpen a havi fizetésem jelentős része állami forrásból származik, ergo ebből az következik, hogy a kormány politikai álláspontját kellene hirdetnem?

2017. máj. 7. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:

1-ső! Te nagyon félre értelmezed a civil szervezetek működését és a hitelességet!

Pl. egy állatvédő nem megy szembe a szponzorával, ha van valamilyen politikai nézete. Nem vagy az, hogy imádja Orbánt!feltétele a támogatásnak, hogy Fidesz ellenes legyen

Egy fanatikus Fideszes viszont hiteltelen, ha részt vesz egy Orbán elleni tüntetésen.

A kérdésre: sokan elhisznek mindent, amit a Fidesz média mond neki, ezért a nagy Soros-ellenesség.

2017. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amikor a Fideszeseknek pénzt adott, még nem volt nyilvánvaló, hogy milyen szándékkal teszi.

Azóta kiderültek dolgok, sőt.

2017. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ugyanaz volt akkor is a célja a pénzével.


"Azóta kiderültek dolgok, sőt."

Igen, azóta vannak konteók, de konkrétum még azokról sincs, csak a hablaty a háttérhatalomról, meg a tudjukkikről. Ez az idézett mondat is pontosan ebben a stílusban íródott.

2017. máj. 7. 16:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt látható előre, hogy mi a célja. Lehetett volna egyszerű tőzsdemanipuláció is.
2017. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tipikus fideszes karaktergyilkossági kísérlet. Lényeg, hogy csak a Fidesznek lehet médiája, reklámfelülete, pénze... Aki még a Fidesz pályáján a saját szabályaik szerint is labdába rúg, az csal. 22-es.
2017. máj. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

04.48.


Akkor az egész világ szegény Soros karakterét gyilkolta, még ő saját maga is, amikor a SAJÁT gondolatait leírta?


Gondolkozzál már.

2017. máj. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!