Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A CSOK meg állítja vagy...

A CSOK meg állítja vagy inkább meg fogja állítani a népességfogyást Magyarországon? Várható további népességfogyás?

Figyelt kérdés
Otthonteremtő programot nagyon nyomják a fideszes csatornák szóval mi várható ez után ha az emberek ezt igénybe veszik a népességfogyást meg lett állítva így vagy ugyanúgy csökken Magyarország népessége ? m1 nagyon szeret ezzel a CSOK-al dicsekedni,hogy mennyien élnek vele .

2017. máj. 9. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem fogja.


A csok pont nem az a fajta amit mindenki csak úgy fel tud venni.

2017. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem értem. Szóval továbbra is az várható,hogy fogy az ország népessége. Így belegondolva én egy gyereket sem mernék vállalni ebben az országban hiába adnának a 10 millám mellé még 10 et bár nincs is annyim munkás emberként :) :D
2017. máj. 10. 09:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Jogi rendelkezések (értsd törvények) még soha nem állítottak meg demográfiai folyamatokat.


Attól h Német Szilárd előírta h 2030-ra meg kell lennie az átlag 2.1-nek az még nem lesz úgy.

Ez csak egy illúzió a CSOK nem változtat semmin.

Eleve a népesség legalább 20%-a nem is akar gyereket.


Szal Fidesz ide v oda ez ne fog nőni.

2017. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!