Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem lennének...

Csak szerintem lennének óriási lehetőségei a mai magyar politikában egy "centralista" pártnak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem csak szerinted , szerintem is. Ha jól kommunikálna akkor tudna balról és jobbról is szavazókat szerezni. A félő csak az hogy bem biztos hogy az átlag magyar felfogná a centralista szó jelentését. Gyanítom elég esélyes volna egy olyan forgatókönyv amiben a fidesz megbélyegezné őket a libsi jelzővel. Hát igen, ami nem fidesz az lipsi manapság
2017. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, a fidesz bepofátlankodott arra a helyre ha lenne egy korrektebb párt a helyére akkor az ki tudná onnan golyózni... ezen már én is filóztam.
2017. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Kupa Mihály most elsírta magát.


[link]

2017. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek lehetőségei. Több okból sem:

1. Az emberek a táborosodást szeretik, lehet gyűlölni a masik oldalt. A centrizmusban nincs elég fikázási lehetőség.

2. Egy baloldali vagy jobboldali néppárt a középtől a szélsőig le tud fedni mindent, ha középtől kicsit jobbra vagy balra áll.

Egy centrumpártot két oldalról szorítják össze, ezzel nem tud mit kezdeni.

3. A nagy pártok egyből be fogják sorolni a másik oldalra, ezen belül a Fidesznek komopy média felülete van a lejáratásra, de az MSZP is fikázbi fogja.

2017. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Momentum.
2017. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Mert ez kevés. Akkor az LMP is jobban állna meg az MLP is.
2017. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem már jó ideje nincs jobb, bal így talán a centrumnak sincs értelme.

Hiteles, hozzáértő politikusok kellenek akik nem az az egyetlen céljuk, hogy bármi áron hatalomra jussanak. Egy ilyen politikusokból álló pártnak lehetne esélye.

2017. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7


Mégis azt látjuk, hogy a legtöbb esélye a Fidesznek van, pedig ők aztán sem hozzáértést, sem hitelességet nem képviselnek, és éppen az a céljuk, hogy megtarthassák a hatalmat.


Második legtöbb esélye van az MSZP-nek, róluk sem tudnék semmi jót elmondani, megmutatták már ők is, mire képesek.


Ideológiája egyik pártnak sem nagyon van. Az MSZP szociálisnak mondja magát, pedig nem az, a Fidesz konzervatív-kereszténynek állítja be a "rajtunk kívül minden más szar" narratívát, na meg ők még azt is elmondhatják magukról, hogy liberális pártból vedlettek át.


Mérhető még a Jobbik, velük meg az a gond, hogy kezdetben igencsak szélsőséges ideológiát képviseltek, ma már ugyan kicsit enyhítettek, de azért nem próbálnám ki őket kormányon.


A Momentum amúgy egy nagyon jó kezdeményezés, nem mondom, hogy ők fogják megváltani a világot, de azért hosszú idő után végre elindult velük valami. Sajnos a Momentumot is az fogja bedarálni, hogy egyik szektának sem szimpatikusak, egyik oldalról az SZDSZ-reinkarnációs szöveget halljuk, a másik oldalról hogy a fiatal Orbánék... Lényeg, hogy a Fidesz-MSZP tengelyt soha ne törhesse meg senki!

2017. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Talán majd egyszer, ha a Fidesz megrogy.
2017. máj. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy párt esélyeit manapság nem a politikai skálán elfoglalt helye, hanem a valódi programja határozza meg.


Az lenne a nagy kérdés, hogy milyen programja lenne ennek az új pártnak.


Az hogy centrista, semmir se számít.


Már évtizedek óta nincs jelentősége a bal-jobb felosztásnak se... Inkább a nemzeti-globalista felosztás takarja jobban a valóságot.

2017. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!