Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 3 ikerlány szerepelt benne,...

3 ikerlány szerepelt benne, göndör hosszú szőkés hajuk volt. Valami olyasmi rémlik hogy iskolások voltak, az apjukkal éltek és volt egy mostoha anyjuk. Egy óriási nagy házban. Mi volt ennek a sorozatnak a címe? Magyar 1-en ment, kb.10-15 éve.

Figyelt kérdés

Amerikai sorozat volt, és összesen csak erre emlékszem, mert még kicsi voltam amikor ment a tv-ben.

Köszi a segítséget!


2008. szept. 12. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap délutánonként ment ugye?ÉN is néztem de a cime nem ugrik be de agyalok rajta
2008. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok ,nem ez az?

[link]

2008. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De igeeeen! Köszi!

Olyan rossz hogy csinálnak ugyanilyen címmel újabb filmeket is! Ahogy beírtam a keresőbe meg az imdb-be, rögtön a lindsay lohaneset adta ki, de végülis meglett az eredeti, a nagy hajukról eszembejutott! :)

2008. szept. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!