Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Jobbik szimpatizánsok,...

Vajon a Jobbik szimpatizánsok, vagy MSZP-sek látnák be előbb, hogy tévedtek a Fidesszel kapcsolatban? Vagy netán nem is lenne hajlandó egyik tábor sem belátni?

Figyelt kérdés
Már ha okuk lenne rá, ami eddig úgy néz ki, hogy alakulgat.
2010. máj. 16. 11:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Én nem vitatkozni járok ide utolsóka. Feltettem egy kérdést, amire senki nem tudott értelmesen válaszolni. Azt mondtad a Fidesz hazudik, és nem tartja az igéreteit. Nem tudom, te hol élsz, szerintem az elmúlt 3-4 napban mindent megcsinált, amit erre a 3-4 napra beígért. Tehát nem tudom miről beszélünk?!


Ha meg hazugságról beszélünk, úgy gondolom, hogy nem nekem kellene cáfolnom, hanem neked bizonyítani, hogy mikor hazudtak? Soroljam el hányszor mondtak igazat, vagy mit vársz tőlem? Szánalmas vagy pajtás!

2010. máj. 17. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!