Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Jobbik szimpatizánsok,...

Vajon a Jobbik szimpatizánsok, vagy MSZP-sek látnák be előbb, hogy tévedtek a Fidesszel kapcsolatban? Vagy netán nem is lenne hajlandó egyik tábor sem belátni?

Figyelt kérdés
Már ha okuk lenne rá, ami eddig úgy néz ki, hogy alakulgat.
2010. máj. 16. 11:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélek hülyeséget, a szocik olyanok voltak, mint a hülyegyerek óvodás, ha a jobbik beleegyezett vmibe, akkor kezdték a hisztit. A jobbik elfogadta az első, és második javaslatukat is, ők adták a jobbiknak a nemzetbiztonságit és aztán meg ajvéékoltak, hogy uristen milyen párté lesz. Schmitt meg ahelyett h rendreintette vna a nyomorultakat, meghunyászkodott nekik. Ha ezt nem látod, akkor sajnállak.
2010. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

"Sok MSZP-s és sok jobbikos belátná egy idő után, viszont rengeteg elvakult jobbikos és MSZP-s soha nem lenne hajlandó elismerni."



inkább sok elvakult fideszes ÉS MSZP S


mszp egy nagyképű demagóg párt


fidesz majd elválik mit csinál


a Jobbik meg legalább a magyarokat képviseli

2010. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A Jobbik jobban járt a költségvetésivel. Tényleg ilyen nehezen fogod ezt fel? MSZP-nek meghunyászkodni? :DDDD TE most a Jobbikkal és a nemzettel vagy, vagy a Fidesz ellen? Mert ha neked csak az a lényeg, hogy a Fidesz hülye, akkor ne használd ki a Jobbikosok hitelességét azzal, hogy rájuk hivatkozva mondod a Fidesz ellenes véleményedet, légyszives!
2010. máj. 16. 12:14
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

12.13

Én a kérdésre válaszoltam. Ha a Fidesz tényleg rendet tesz, közbiztonságot, gazdaságot, oktatást, egészségügyet, mindent illetően, akkor rengeteg jobbikos is el fogja ismerni, hogy igen, Orbán tett valamit, és nem csak a szája járt. Én is ezek közé tartozom. De ahogy téged olvaslak, neked ilyesmitől nem kell félned. Azt sem tudod, mi az, hogy demagóg, csak dobálózol ezzel a jelzővel, mert egyetlen forrásból tájékozódsz, ott pedig ilyet hallottál.

2010. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
HírTV, kurucino, Jobbik.hu, barikad.hu, ilyen demagóg forrásokból tájékozódom, mert itt hallok biztosan mindenről. De a bujtatott, vagy nyiltan felvállalt üzeneteket a hírek mögött nem fogadom el szent írásként. Ilyen demagóg avgyok. ;)
2010. máj. 16. 13:15
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

ha a fidesz elhozza nekünk az élhető országot, akkor jobbikosként elismerem. de addig is had tartsam egy undorító mocskos szarnak őket a kampányuk miatt is és az elmúlt 8 évük miatt is.


Kérdés: elismeritek e ti fideszesek, hogy a fidesz egy hazug párt, ha az ígéreteivel totál szemben megy?(ahogy most is)

2010. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
hát én eddig a fidesztől azt láttam, hogy a leendő külügyminisztere izraeli zászlós zakóban jelent meg, plusz eddig is tudtam hogy az izraeli likud a testvérpártjuk meg hogy izrael felvásásrolja Magyarországot. mit is kéne blátnom kérdező?
2010. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

"fidesz egy hazug párt, ha az ígéreteivel totál szemben megy?(ahogy most is)"


Már megint a hazugság... Nem tudtok váltani?

2010. máj. 16. 20:04
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen a fideszes tábor fog hamarosan koppanni,de tuti nem fogják beismerninormális ember a jobbikra szavazna,de sajnos a kisebbség,meg a vén szarok túl sokan vannak...

alapból 50 felett nem is engednék szavazni,mer őneki már minek? nem a jövője múlik rajta, fiatalokat hátráltatják, szavazási életkor 18-50 év között.

2010. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Már megint a hazugság... Nem tudtok váltani?"


cáfold meg.


könnyű így vitatkozni, hogy minden amit mondunk az "hazugság, hazugság!!"


elég ócska vitapartner vagy.

2010. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!