Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Íme, a Momentum igazi arca!...

Íme, a Momentum igazi arca! Ilyenkor hol vannak a szólás-és sajtószabadság fővédnökei? Vagy egy szélsőliberális pártnak talán mindent szabad?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 18. 17:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen, az origo már nem is próbálja leplezni magát. Aki annyira elvakult, hogy origot linkelget be meg egyáltalán olvas, az úgyse veszi észre, hogy az origo az, ami a legjobban fröcsög az alaptalan baromságokkal.
2017. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
24%
Origo, el se olvasom. Olvass te propagandát drága fiam. Ez a Fidesz igazi arca.
2017. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy meg olyan nincs hogy szelsőliberális. Épp elég ha valaki nem fideszes az mindjárt liberális mi? Mindent lehet? Ja aztán leköpdösnek lesorosoznak. Na akkor most én mondom ki amit gondolok: a Fidesz nem liberális nem nacionalista, pláne nem konzervatív és messze nem keresztény. Hanem egy fasiszta horda. Pont.
2017. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
59%

Nos, a hazugság, az hazugság. Megértem, hogy ha valakiről hazudnak, annak ez egy aprókát nem tetszik.


Ez az akció kicsit túl lett tolva, és elegánsabban is lehetett volna valami hasonlót kivitelezni. Ettől még az a véleményem, hogy a Momentum emberei ezt most helyettünk, állampolgárok helyett tették meg. Az lenne a normális, hogy akit ilyen mocskolódásra rá lehet venni pénzért, azt mély megvetés övezze társadalomban. Igenis olykor legyen megkérdezve, úgy barátilag, hogy ez mégis hogy gondolta? Nem erőszakról beszélek. Egy kisebb tömegdemonstráció viszont bőven elférne az irodájuk előtt. Békés figyelemfelhívás, ennél okosabb akciókkal.

A céljukat egyébként nagyjából elérték, benn van a téma a sajtóban, és mindenki láthatja, hogy sokak nem értenek egyet az origo munkásságával.

2017. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
49%

"Mit képzelsz, majd te magyar emberként kinyithatod a szádat ezek ellen?"


Ez a kedvencem amúgy, ez amikor valaki libsi propagandáról beszél és még azzal zsidózik amikor kérdez! :D

Magyar emberként nem érzem fenyegetve magam egy nem magyartól sem. Saját polgártársaim hülyeségétől annál inkább.

2017. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
51%
Mi lenne akkor, ha fideszesek csak 10 percre bemennének a 444 szerkesztőségébe, azzal a szöveggel, h "el kell beszélgetnünk", és képeket készítenének, meg kéretlenül ott tartózkodnának. Csak képzeljétek el. Már az amerikai külügy tenne közre közleményt az ügyben. Szóval ne nyomjuk ennyire a kettősmércét, ha szabad.
2017. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
21%

"Mi lenne akkor, ha fideszesek csak 10 percre bemennének a 444 szerkesztőségébe, azzal a szöveggel, h "el kell beszélgetnünk", és képeket készítenének, meg kéretlenül ott tartózkodnának."


Szerintem elbeszélgetnének velük. Próbáld ki. Én még nem nagyon láttam fideszeseket, akik beszélgetni akartak. Leginkább elbújnak, és remélik, hogy a vidéki parasztbácsik továbbra is szállítják nekik az ingyen pénzt. Ha Orbán bemenne a 444-hez, szerintem ő panaszkodna utána, hogy nem kérdeztek alá, ahogy az szokás.

2017. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
54%

"Szóval ne nyomjuk ennyire a kettősmércét, ha szabad."


Ez elég érdekes kijelentés egy jobbertől. :)

2017. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
11%
Mondok még érdekesebbet: nem megyünk be senkihez, ha nem vagyunk behívva. Se beszélgetni, se megfélemlíteni.
2017. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
59%
"nem megyünk be senkihez, ha nem vagyunk behívva." - mondta Gipsz Jakab és azzal társaival berontott a TV székházba 2006. októberében. Persze békés szándékkal, tárgyalni.
2017. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!