Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek érdemes e manapság...

Szerintetek érdemes e manapság gyereket vállalni Magyarországon?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Most eljött a helyzet,hogy elmondjam a véleményemet a témáról:) 21 vagyok 1 hónap múlva 22. Én úgy látom,hogy nem érdemes gyereket vállalni mert a hozzám hasonló fiatalok kurv'ra félnek a holnaptól . Lesz e nekem munkám pénzem vagy támogatnom kell e a szüleimet mert lesz e nyugdíjuk. 1 gyerek sok mindennel jár nem csak pénzzel ,de kezdjük a pénznél. Óvoda,általános,középiskola ha van esze főiskola ez mind pénzbe kerül ami nem kevés . Ha felnő lesznek vágyai saját kocsi saját lakás ház. A magyar fizetésből ezt nem fogja tudni megvalósítani ahogy én sem tudnék neki átlag dolgozóként megadni mindent neki szóval szerintem nem érdemes. A másik meg,hogy 1 gyerekhez agyilag is fel kell nőni és én nem hiszem,hogy fogok ezért vállalnék be egy kutyát inkább. 1 kisbaba,kisgyerek mellett 0-24 van. Ha az agyadra megy az baj . Nálunk lakik az utcában 1 kis óvis kölyök átszokott hozzánk jönni néha ,de nagyon idegesít főleg a hisztijei . Ezért nagyon jól tudom,hogy a hozzám hasonló embereknek sosem lesz mert nem akar. Talán jobb is sőt biztos. Hát igazából ennyi a véleményem. Az meg másik,hogy magyarként kisebbség lesz az általánosban vagy már az oviban is.
2017. máj. 22. 15:18
 22/62 A kérdező kommentje:
Azért sem akarnék bevállalni 1 gyereket mert ő sem lenne megbecsülve ahogy senki sem ebben az országban !!!
2017. máj. 22. 15:23
 23/62 anonim ***** válasza:
28%

és amúgy milyen célokat vittél ezzel a vágyaddal kapcsoltban végre? vagy akkor most téged körbe kéne ugrálni, hogy 21 éves vagy?


sem a lakás se a saját autó nem akkora dolog, mint mondjuk 20 éve volt


[link]

10 millió ft budapesti lakás

vidéken fele ennyi


ennyike...

2017. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
89%
Ha fideszes uraság vagy, akkor simán.
2017. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:
Van 11 millád kölcsönbe ? Köszi ! Azt csak leírtam,hogy 21 vagyok . Mit vittem végre eddig ? Hát leérettségiztem aztán még mindig tanulok . Tanulóként szerinted van ennyim ? Már bocs . Anyám bolti eladó apám meg kőműves szerinted van ennyink ?
2017. máj. 22. 15:39
 26/62 anonim ***** válasza:
0%
Akinek nincsen semmije, az annyit is ér!
2017. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Ennek nincs értelme amit írtál :D
2017. máj. 22. 15:42
 28/62 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy szerintem nem szabad gyereket vállalni ebbe az országba ennyit akartam mondani.
2017. máj. 22. 15:44
 29/62 anonim ***** válasza:
82%
Nem gyereket vállalni nem szabad, hanem alapvetően itt maradni nem szabad. Már ha normális ember vagy.
2017. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
5%

Asszed én úgy szurkoltam le 11 milliót? Ha minimálbérre futotta az eszed, akkor lakj anyádéknál.

Félrerakod a béred 75%-át, folyamatosan fizetsz három lakástakarékot (kettőt a szüleid nevében, egyet a sajátodbban).


Egy év alatt ez 210 ezer ft állami támogatás, és 720 ezer ft megtakarítás.

Meg is van az önrészed, gratulálok. :))


Persze ha ennyi eszed lenne, gondolom nem itt vicsorognál.

2017. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!