Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan fut Magyarország...

Most komolyan fut Magyarországon olyan program, hogy "Egy koca, egy porta"?

Figyelt kérdés

Amikor először hallottam, nem akartam elhinni. :D

Tényleg a 70-es években élünk...



2017. máj. 22. 16:15
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Én most elképzeltem ezt az egészet:


- Édesapám! Megyek dolgozni Salzburgba! 2300 eurót fogok keresni!

- Há ne mennyé fijjam! Itt a disznaj he, amit a Zorbántól kaptunk, hán etetni kő meg ganajóni he! Há ki fogja csináni??? Itt a desznyó, itt a porta, van itt minden Széphazánkba!


:D:D:D

2017. máj. 22. 16:34
 12/30 Andizsuzsi ***** válasza:
69%

"valamiért ahányszor ezt hallom valami mélyszegénytől, a bagó már a szájában is van "


Soha életemben nem dohányoztam, nem élek szegénységben és 20 éve nem tartunk disznót. Nem éri meg.


"A programban kiemelt szerep jut a versenyképességi és a műszaki feltételek korszerűsítésének, a környezetvédelemnek és az állategészségügyi intézkedéseknek – ismertették a részleteket. A VM azzal is számol, hogy az állami források mellett akár külföldi befektetőket is be lehet vonni a beruházásokba"


Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ezzel a programmal a közmunka-bért kiegészítőkre gondoltak?

2017. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
13%

Jajj már... szerinted ezeknek az embereknek, akiknek a közmunka a mindennapja annak mennyire perspektíva salzburg?

már az anyanyelvén sem boldogul...


andizsuzsi neked is van rendes munkád úgy tudom


úgy nem perspektíva disznót tartani, de aki közmunkás annak ugyan tök mindegy, hogy mivel tölti a szabadidejét

2017. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
19%

"Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ezzel a programmal a közmunka-bért kiegészítőkre gondoltak?

"


nem tehetek róla, hogy ilyen ember vagy, aki már annyira bekényelmesedett a közalkalmazotti láblógatásba, hogy lövése nincs a háztáji munka értékéről

elhiszem hogy 150es nettó mellett nem számít, az a havi pár ezer forint amit így meg lehet teremteni

2017. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
2%
Lusták ezek mint a lajhár.
2017. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
44%

Mert aki nem állatot tartani, az mind lusta?

Very strange logic, dude :D

2017. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%
jav* aki nem akar
2017. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
27%
mert egyébként mit csinál? leül a tévé elé, gyűlölölködik egy jót orbán ráhelen, és hisztérjázik hogy nem tud megélni 47 ezer forintból?
2017. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
6%
Meg aki nem művel kertet. Van még olyan is aki eleve olyan helyre költözik, ahol kert sincs. Az ilyenek ingyenélők. Én megtiltanám hogy egyenek.
2017. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
4%
Az olyan ember aki jószágot tart és földet művel, mind hasznos tagja a társadalomnak. A többi meg csak here.
2017. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!