Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan fut Magyarország...

Most komolyan fut Magyarországon olyan program, hogy "Egy koca, egy porta"?

Figyelt kérdés

Amikor először hallottam, nem akartam elhinni. :D

Tényleg a 70-es években élünk...



2017. máj. 22. 16:15
1 2 3
 21/30 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

"úgy nem perspektíva disznót tartani, de aki közmunkás annak ugyan tök mindegy"


Azzal ugye tisztában vagy, hogy bármilyen állatot tartasz, annak enni kell adni? Amíg volt disznónk, addig elég tisztességes földterületet műveltünk ahhoz, hogy a megfelelő mennyiségű és minőségű takarmányt megtermeljük. Az emberek többségének nincs ehhez megfelelő területe. A közmunkából élőknek nincs pénze megvenni a vetőmagot, megfizetni a földmunkát, növényvédőszert. Amikor egy fagy, aszály elviszi a termést, az állatot akkor is etetni kell. Gazdálkodtál te valaha?

2017. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%

Íme megint itt van Mr. "Én mindig érvekel, méghozzá nagyon jól", majd nyit egy kiadós bölcsészezéssel...


Andizsuzsi: Nem éri meg vele vitázni, csináltad már párszor, akkor se fogta fel. Röhögni rajta lehet, de azt is csak akkor ha elfeledkezel róla, hogy szavazati joga van.

2017. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam róla még! :D
2017. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
89%

'Meg aki nem művel kertet. Van még olyan is aki eleve olyan helyre költözik, ahol kert sincs. Az ilyenek ingyenélők. Én megtiltanám hogy egyenek.'


Mondd csak, mégis milyen alapon játszod el itt az atyaúristent? :P

Én azt tiltanám, a hozzád hasonlóak valaha is hozzáférjenek a nethez.

2017. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem azért, de ha a magyar vidékről beszélünk, akkor szerintem még a 70-es évek is a jövőt jelenti.
2017. máj. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
94%

'Aki nem tart jószágot azt ütném agyon szívlapáttal.'


Akkor hajrá, lehet venni tehenet, birkákat, egy tucat tyúkot kakasokkal, nyulakat, etc. és gondozni az összeset, ne itt add az okost :)

2017. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
fogd már fel, hogy ez az egész a leszakadóknak szól
2017. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

"Azzal ugye tisztában vagy, hogy bármilyen állatot tartasz, annak enni kell adni? Amíg volt disznónk, addig elég tisztességes földterületet műveltünk ahhoz, hogy a megfelelő mennyiségű és minőségű takarmányt megtermeljük. Az emberek többségének nincs ehhez megfelelő területe. A közmunkából élőknek nincs pénze megvenni a vetőmagot, megfizetni a földmunkát, növényvédőszert. Amikor egy fagy, aszály elviszi a termést, az állatot akkor is etetni kell. Gazdálkodtál te valaha?"


Te meg utána olvastál valaha is? Csak mert ezeket INGYEN kapják ezek az emberek, csak emeljék már fel a valagukat és dolgozzanak.

2017. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

'Az olyan ember aki jószágot tart és földet művel, mind hasznos tagja a társadalomnak. A többi meg csak here.'


20 %-os elhiszem, mindenkinél többre tartod a mezőgazdászokat, de ezt így hirdetni nem erős egy kicsit? :)

2017. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Andizsuzsi ***** válasza:

"Te meg utána olvastál valaha is? Csak mert ezeket INGYEN kapják ezek az emberek, csak emeljék már fel a valagukat és dolgozzanak."


Én igen. És te? Tudsz bármilyen hivatkozást küldeni, ami alátámasztja azt, amit írtál?

2017. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!