Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fiatalok, megvan már hogy...

Fiatalok, megvan már hogy hogyan fogtok lakást venni vagy mentek az utcára?

Figyelt kérdés
Mi a nagy terv? Honnan szedtek össze 22 éves korotokra a 0 ról 15-20 milliót hogy még gyereket is vállalhas, amikor az egyetem 25 éves korodig tart és normális munkából egy szobát tudsz bérelni? Budapest
2017. máj. 22. 23:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Majd Soros pénzel engem is (legalábbis a fidesz szerint). Ha mást nem beköltözöm a stadionokba, úgyis ott van az a pénz amiből a jövőmet kéne felépíteni.
2017. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
54%
Èn nem akarok sajàt lakàst ill.hàzat Mivel csak gond,mert helyhez köti az embert.
2017. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Albérletet se fizess.


1-es komolyan. Tippeket várok. Reálist.

2017. máj. 22. 23:23
 4/32 anonim ***** válasza:
32%
Szüleim megveszik, vagy amit örököltük a nagyitól.
2017. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%

Nem akarok saját lakást venni most, mert később le fognak esni az árak, mivel öregedő a társadalom a fiatalok meg özönlenek külföldre.

Inkább azt tervezem, hogy én is kimegyek külföldre, német nyelvterületre és majd ott építek házat, hozok olcsó munkaerőt itthonról akik majd felépítik.

2017. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
6%
vesznek a szülők és ennyi "Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen. Abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét sem kell szégyellni. Az ember gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér, én azt gondolom. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem"
2017. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy kajak, nincs más megoldás kérdező. Vagy vesznek a szüleid lakást vagy soha nem lesz lakásod és kész. Senkit nem ismerek aki önerőből tudott lakást venni, esetleg olyat aki KÜLFÖLDÖN dolgozott évekig és úgy jött haza egy itteni lakás árával. De olyan nincs, hogy itt dolgozol és itt keresed meg rá a pénzt.
2017. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
És miért egyértelmű hogy valaki 20 milláért lakást vegyen . Gondolom a fővárosban. Mert ugye más szóba se jöhet mi? Képzeld munkatársaim ezt úgy csinálják hogy vesznek 8-10 -12 milláért egy kertesházat a főváros 30 kilóméteres körzetében. Majd a keresetből törlesztik s hitelt mint más.
2017. máj. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

1.Már miért mennének az utcára?

2.Mutass már nekem olyan országot, ahol az emberek 22 évesen a fővárosban hitel nélkül lakást vesznek?


Nekem egy rakás ismerősöm vett most, igaz nem 22 évesen, hanem 25-28 évesen.

Spóroltak, félretettek, hitelt vettek fel.

2017. máj. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%

1. Miért kéne lakást venni?

2. Miért épp 22 éves koromra kéne ennek meglennie?

3. Miért kéne nulláról indulni?

4. Miért gondolod, hogy egy 15-20 millás lakást vennék?

2017. máj. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!