Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy ezen...

Csak én érzem úgy, hogy ezen az oldalon nagyon sok a CÖF által támogatott fideszes bérkommentelő?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

Ha megnézem a hozzászólók számát:

Toíonymagasan vezet a 64%, 63% meg a 66% tetro.

Mindhárom balos.

Naponta kb 18-20 órát vannak itt.

Miről beszélünk?

2017. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnék itt bérkommentelőkre. Egyik oldalról sem. Maximum félrevezetett, érzelmekben létező és kevés gondolatot elfogadó válaszolókra. Ezek száma rohamosan nő.
2017. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Toíonymagasan vezet a 64%, 63% meg a 66% tetro."

Lehet, hogy azért, mert mi a kérdésre válaszoltunk?


"Mindhárom balos."

Négyen vagyunk, én csak az első választ írtam, és személy szerint nem vagyok sem "balos", sem "jobbos".


"Naponta kb 18-20 órát vannak itt."

Na ezt miből szűrted le, ha szabad tudni?


"Miről beszélünk?"

Egy páran válaszolni próbálnak a feltett kérdésre, te meg nemes egyszerűséggel provokálsz.

2017. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen ez a magatokat áltató baloldalazás. A Jobbik elég szép támogatottsággal rendelkezik és ott az LMP-is meg és a kétfarkú akik mindenféle ideológiájú szavazót fel tudtak szippantani, még a kiábrándult fideszesek közül is. Ideje lenne tudomásul vennetek egyszer s mindenkorra a nagyon fájdalmas igazságot, a fideszt nem a baloldaliak rühellik, hanem a jobboldaliak és a semmilyen oldaliak is és ezzel magatokra is maradtatok!
2017. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy azért, mert mi a kérdésre válaszoltunk?"


Attól nem félek. Egyáltalán nem a "magas pontszámra" gondoltam, hanem arra, hogy reggeltől-estig itt vagytok.

A válaszaitok 99%-a pedig off....


"a ezt miből szűrted le, ha szabad tudni?"


Egyszerű, látom, hogy megy a komment reggel, délben, délután, este és még éjszaka is.

Tetro jelenleg a második a toplistán, de ott van Tobas, illetve a 74% os Erabundus is, őt kifelejtettem.

De van tippem a 64%-os haverodra is, hogy melyik lehet.

Elég szépen nyomkodjátok azokat a nyilakat is;)

2017. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ma 17:55


Ni a saját néppártjukat meg kifelejtetted, azok is rühellik őket, a kör bezárult :DDDDDD

2017. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!