Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hány fideszest ismertetek...

Ti hány fideszest ismertetek mondjuk egy évvel ezelőtt, aki félt Sorostól vagy be akarta záratni a CEU-t?

Figyelt kérdés
Mert én egyet se! Ami csak azért nyomasztó, mert ha ezekkel a szélmalmokkal végzett a Fidesz és kivert mindent belőlük majd előkerül megint valaki vagy valakik, akik ki lesznek nevezne aktuális utálnivalónak, és a fideszesek majd jól elmondják, hogy mindig is be kellett volna tiltani, kitiltani, nem beengedni azt a jövőbeli csoportot. Viszont most még nem is tudják, hogy kik vagy mik azok.

2017. máj. 24. 16:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"te konkrétan általános iskolás lehettél 2010ben ha szerinted romlottak a dolgok"


Nem talált! Már akkor is gondolkodtam, de te még mára se jutottál odáig, úgy látom.


"már nem azért, de 2010ben 423 forint volt a minimálbér, ma 723 és jövőre 794

feleannyit érne a pénz 2010 óta? nemigazán..."


Ezt nem értem. 163ezer a minimálbér, 790 ft ból max két kenyeret veszel. Forrás vagy valami? Vagy újabb hülyeség?

Pluszban azt is vedd bele, hogy mi mennyibe került akkor és most. Aki boltba jár és napi rendszerességgel látja az árakat azt tudja, hogy a 0% infláció is hülyeség. Plusz ott van a 27%-os áfa. Azt is vedd bele, hogy megszüntették a minimálbér adómentességét is! Na így már mindjárt más


"a fidesz hajtotta végre a legnagyobb bérfejlesztéseket a tanárok és az egészségügyi dolgozók bérében a rendszerváltás óta "


Ezzel egyetértek, de ez egyik ágazat reformját se jelenti. Ugyanúgy hosszú várólisták vannak, hálapénz, áldatlan állapotok a kórházban stb. Oktatást meg a PISA jelentésből ismerjük.


"lengyelországból, romániából, szlovákiából a nálunkénál nagyobb az elvándorlás

ott is orbán kormány van?!"


Erre vonatkozó adat? De ha így van, akkor ez rendben is van és nem kell ellene tenni semmit?

2017. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

11-es válaszoló!


Ezt nem értem. 163ezer a minimálbér,


ezt én se értem, mert a garantált bérminimum a 161 ezer, és ez bruttó, ennek vedd le harmadát, a minimálbér, az igazi minimálbér az bruttó 127 500Ft.


Értem én, hogy nagyon belelovaltad magad a vitába, de ha már számokkal dobálóztok, akkor ésszel.

A 21%-os a bruttó minimál órabérre célzott.

2017. máj. 24. 17:36
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

ballibsikénk annyira érzékeny társadalmilag, hogy nem tudja mennyi a minimálbér ÓRABÉRBEN :DDD


mert tudod a szegény embert, főleg a gyári munkás minimálbérest órabérben számolják el


de ezekszerint te még diákmunkát sem vállaltál életedben, mert az is nagyjából a mindenkori minmálbér


te nagy gondolkodó :DD

2017. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"de ezekszerint te még diákmunkát sem vállaltál életedben, mert az is nagyjából a mindenkori minmálbér"


Folyamatos mellétalálat. Nem vagyok ballibsi, de nem is ez a lényeg, voltam diákmunkán is, de koromból kifolyólag már régebben. Ja és azóta is melózom, de nem holmi bérkommentelőként, mint te. Vagy max te valami diákmelós, vagy max melós lehetsz, ha annyira képben vagy ebben.


De ha már olyan okosnak tartod magad 21%-kal, akkor reagálhatnál a többi felvetésre is, hátha abban is tévedek. Sose tudni.


De már 4 órája is itt voltál, ebből inkább a bérkommentelésre tippelek, vagy diák lehetsz. Viszont akkor a házit is csináld meg holnapra! :D

2017. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

a többi érvemet is elismerted, és olyat kértél számon a kormányon ami geopolitikai sajátosság, és nem a fidesz kormányzásán múlik


egyébként ez nem mentesít téged a minimálbér nem ismerete alól ha egyébként ezzel érvelsz...

2017. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
A jobboldaliak többsége szerintem a magyar egyetemeket sem ismerik.
2017. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Eurázsia mindig is Óceánia ellen viselt háborút. Mindig kell egy ellenségkép, ami ellen küzdeni lehet az agyhalott, szellemi és egzisztenciális nyomorban élő Fideszes szavazóknak.
2017. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

1. Senki sem akarja bezáratni CEU-t. Bizonyítja, hogy a hasonlóan működő 26 egyetem betartja az új törvényt, mégsem zárt be. A CEU úgy érzi, hogy rájuk nem vonatkoznak a törvények.

2. Én rég óta tudok Soros dolgairól, nézz utána, hogy hány országban folyik ellene per, vizsgálat, stb.

Azért van most ez a balhé, mert a magyar kormány nem hajt fejet előtte.

2017. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

" a hasonlóan működő"


Ez itt a tévedés.

2017. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19-es részére: Teljesen igazi van. Egy egyetem sem működik olyan gyomorforgató módon, hogy már két országból is kiútálták.
2017. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!