Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudja semmilyen ügy...

Miért nem tudja semmilyen ügy bedönteni a Fidesz hatalmát? Tényleg megint választást nyernek?

Figyelt kérdés
Millió tüntetés volt 2010-14 közt is ellenük, nyugdíj lenyúlás, Matolcsy kinevezése az MNB élére, diáktüntetések a röghözkötés miatt és sorolhatnánk. Miért nem hat semmi?

2017. máj. 26. 08:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

[link]


Akár az egészet is megnézheted de itt kezdődik a lényeg.

2017. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha minden jelenlegi párt rossz, akkor miért a legnagyobb rosszra szavazunk megint?

Miért nem egy kisebb rosszra?

Aminek nincs ilyen országos és nemzetközi maffia kapcsolatai mint a fidesznek.

2017. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy egy bűnöző okosan teszi a dolgait és még nem bukott le, attól még bűnöző. (ezt hívják profi szervezet bűnözésnek)


Bár aki nem tud a dolgairól, azok előtt a szent embert is eljátszatja.

2017. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk az igazságot biztosan, lehet hogy csak leakarják nyeletettni azt, amit elénk tárnak a médiájukkal. Azt, hogy az összes többi párt szavazóbázisa a béka feneke alatt van...s így á akkor nem is érdemes elmenni szavazni.
2017. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert kiépült a diktatúra. A hülyéknek mossák az agyát, az okosak meg sakkban vannak tartva. Demokráciában ha lop a politikus a közpénzből feljelented, bíróságra viszik, eltávolítják a hatalomból és dutyiba zárják. Itt mi van? Finoman szólsz a NAVnak vagy a rendőrségnek hogy ugyan nézzék már meg hogyan szerez napi szinten mészáros lala milliárdokat, kit fognak elvinni? Téged. Mert ugye "nincs bizonyítékod", mivel minden titkosítva van, meg ami nincs az se igaz szerintük. A nép nagy része utálja őket, mert látják a rablást, hazudozást, korrupciót, meg a tönkretett országot, de nem tudnak ellenük mit tenni, mert pl. ha 10 ember is kimegy tüntetni, rögtön 5000 rendőr veszi körül a parlamentet meg a pártházat. A választás meg manipulálva van, szavazhat a külföldön élő magyar (kérdem én mire fel), a betelepített adómentes fizetős migránsok, meg aztán azt se tudjuk hogy megy a szavazatszámlálás, stb. Erős a gyanúm hogy a "klasszikus" választással már 4 éve sem nyertek volna. Itt sajnos már nem lesz változás, a jövő évi szavazás is csak formalitás lesz, 100% hogy a fidesz nyer dacára annak hogy az emberek 80%-a gyűlöli őket, hacsak addig nemzetközileg ki nem derül valami.
2017. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Fidesz párti. sosem szavaztam a Fideszre. De az biztos, hogy a következő szavazáson egyik pártra sem fogok szavazni akinek egy minimális köze is van a régi MSZP-nek, pl: volt mszp-s tagok.. Ő náluk még a fidesz is jobb. Nem szoktam dicsérni sem szidni a pártokat, hisz felesleges, de azt elismerem, hogy a migráns helyzetet jól kezeli..
2017. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jól kezeli. Hülye lenne ingyen befogadni őket, mikor egy kis színjáték után. Pénzért be engedi őket.

Persze ez a kerités jól jött nekünk is. De hidd el nem miattunk tette amit tett.


Nem azér hullajtjuk evés közben a morzsát, mert a hangyáknak akarunk kedveskedni. Bár lehet ők azt hiszik.

2017. máj. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!