Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem miért panaszkodnak...

Nem értem miért panaszkodnak az emberek a rendszerre? Összevissza rendelgetik a csomagokat. Egy nap tízszer is dudál az utcánkban vagy egy csomagszállító, vagy a Posta. Mégis miből rendelgetnek?

Figyelt kérdés

Gyurcsány meg az SZDSZ alatt ilyenre nem emlékszem.


Pedig az ország és az EU legszegényebb környékéről van szó (Nógrád megye). Akkor mi lehet a Dunántúlon? Győr Sopron, esetleg Veszprém, Szekszárd, Kaposvár környéke? Vagy Budapest (Belváros/Buda) elit részein?


Arról nem beszélve, hogy a Tesco parkoló is állandóan tele van.


2017. máj. 26. 11:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem tényleg rosszabb.
2017. máj. 26. 11:54
 2/24 A kérdező kommentje:
Jól meg kéne adóztatni őket.
2017. máj. 26. 11:55
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

'97-ben érkezett kereskedelmi forgalomba az internet, a webshopok is csak 2004-6-os évek táján kezdtek el felrobbanni (miután az internetlufi kidurrant és lecsengett a pánik).Tavaly nyitotta meg a tesco az automatikus bevásárlást házhoz szállítással, mi is már azt vesszük igénybe, de ennek semmi köze nincs a NER-hez. Az informatikai fejlődés ettől független.


Így egyébként hogy miért akarod az SZDSZ kormányt az akkor még nem létező e-kereskedelemmel összevetni, az számomra rejtély. Jó, hogy nem Szent Istvánnal hasonlítod össze a mai korszakot. BÜSZKÉK LEHETÜNK A FIDESZRE! NINCS LEPRA, AKKOR MEG VÓT, ÉLJEN ORBÁN!

2017. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszó az ingyenes házhozszállítás. Feleségem ingyenes könyveket, 1-2 dolláros vackokat hozat magának külföldről.
2017. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
csak nehogy a feleséged gyereke a postáshoz kezdjen hasonlítani? érted mire gondolok?!
2017. máj. 26. 12:07
 6/24 A kérdező kommentje:

tele vannak pénzzel az emberek, mégis siránkoznak , meg Kádár kellene nekik,

ez a lényeg, ennyi

2017. máj. 26. 12:08
 7/24 A kérdező kommentje:
arról nem beszélve, hogy összevissza utazgatnak külföldre, meg a nyaralgatások tengerparton stb
2017. máj. 26. 12:09
 8/24 anonim ***** válasza:
Mekkora az utcátokban az átlag jövedelem?
2017. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
5#, ha a globális technológiai fejlődést a Fidesz javára írod fel, akkor meglehetősen félreértettél valamit így érettségi előtt. Ha én a te szemedben a szembesítéssel SZDSZ fanná válok, akkor pedig rettentően ostoba vagy.
2017. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
10: ezt én sem értem, de mindegy, rá kell hagyni
2017. máj. 26. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!