Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2018-as választáson a DK,...

A 2018-as választáson a DK, az LMP, és a Momentum bejut?

Figyelt kérdés
5%-os küszöb mellett.

2017. máj. 26. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem mindháromnak egyszerre nincs esélye. Az LMP vesztett szavazókat a MoMo megjelenésével és tekintve, hogy évek óta csak stagnálnak ez eléggé veszélyes rájuk nézve. Legutóbb se sokon múlt a bejutásuk. A MoMo elégg gyorsan erősödik ahhoz képest, hogy mennyire új, már most 4% körül vannak. Szerintem áttudnak csábítani magukhoz legalább 5%-ot a többi párttól és a passzívaktól a választásokig. A DK dolgait nem igazán követem, nem tudom, hogy ők hogy állnak. (De figyelembe véve, hogy Gyurcsány rajongó öregasszonyokból áll a párt, szerintem minden újabb gyászjelentéssel csak gyengébbek lesznek.)
2017. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A DK biztosan bejutó , sokan meg se mondják hogy a DK-ra szavaznának és így is 7-8%-ra mérik őket.
2017. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig akadnak akik csak azért szavaznak ilyen kis pártokra,hogy nemá a Fidesz.

Legtöbbnek fingja sincs,hogy kik ezek.

Na most az a kérdés mennyi nem lesz túl lusta ahhoz (a mindegy ki csak ne a Fidesz)hozá állásúak közül hogy el menjen szavazni.

2017. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintrm.a DK igen és bár nem zárnám ki teljesen, hogy a Momentum és az LMP is,.valószínűbbnek tartom, hogy ebből a kettőből, csak egyik jut be.
2017. máj. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 4%-os lenne a küszöb, az jobb lenne a kicsiknek:


biztos befutó lenne: DK, Momentum, LMP

nem biztos hogy bejutna: Együtt-Liberálisok (1-3%)

2017. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!