Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldal mikor fogja...

A magyar baloldal mikor fogja felérni ésszel, hogy valamilyen szinten foglalkoznia kellene a migrációval, máskülönben soha az életben nem fognak többet kormányra kerülni?

Figyelt kérdés
Valamiért tabu téma náluk a mai napig a migráció, sőt állitólag a keritést is lebontanák, mikor változtatnak ezen a hozzáállásukon legalább annak érdekében, hogy népszerűbbek legyenek?

2017. máj. 29. 19:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20: Én pedig azt nem értem, hogy mièrt nem vagy hajlandó befogadni a tényeket.

Terrortámadások, no-go zónák, nők molesztálása. Jó lenne megelőzni itthon ezeket.

Az pedig nem jó üzenet Nyugat-Európának szerintem, hogy minket nem érdekel a migráció, mert úgy is hozzátok akarnak menni.

Hogy tudnánk a szemükbe nézni egy ilyen támadás után?

2017. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

# 21/21 Időpont tegnap 14:47


Mondom, olvasd el akkor még kétszer, szépen, lassan, mit írt.


Mellesleg itthon inkább van no-go zóna, mint máshol, de ez ne zavarjon. Nőket itt is molesztálják rendesen (kérdezd csak hölgyismerőseid), csak itt nincs balhé belőle, mert ez a balkán.

2017. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!