Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nem érzitek...

Fideszesek! Nem érzitek gusztustalannak a pártotokat a szociális temetés kapcsán?

Figyelt kérdés

Már mióta felhozták a témát undorodom ettől az ötlettől. Tegyük fel, gyári munkás vagyok aki napról napra él pont kijön a pénzéből és BAR-listás. meghal a gyermekem, szomorú vagyok mert ez megtörtént, de eltemettetném, ilyenkor jön, hogy nincs félretett pénzem. Már megszavazták a szociális temetés formáját. Akkor én csak azért mert munkásosztály béli ember vagy azt érdemlem, hogy a saját gyerekemen mossam meg, öltöztessem fel majd cipeljem a sírhoz ahol majd betemetem?


Ezt a cikket ismét elolvasva ismét-ismét hányingerem van a kormánypárttól. Nektek még nincs?


Itt a cikk: [link]


Ja és még gusztustalanabb, hogy halogatják, tehát addig várnak míg ügye nyernek még egy választást és mindenki elfogadja, hogy e kedves és lelkiismeretes emberek ( viccelek ) fogják irányítani tovább ezt az országot.


Na így összességében milyen? Vagy a dolgozó emberben van a hiba, hogy nem lett diplomás és ezért megérdemli, hogy mossa,öltöztesse,cipelje ,elássa a gyermekét?


2017. jún. 1. 08:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"ha abból 99% akart dolgozni csak nem tudott?"


Persze-persze

2017. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!