Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van hányingerem az...

Csak nekem van hányingerem az origo-tól már egy ideje?

Figyelt kérdés

Régebben ha jól emlékszem teljesen független oldal volt (minden nap olvasom őket), de ha nem tévedek, nem maguktól írnak már egy ideje ilyen provokatív/uszító cikkeket, hanem azért, mert a Fidesz érdekeltségébe került pár hónapja. Pontosan nem tudom mióta, de volt egy időszak amikor vki meghekkelte a kommentfelületet és azóta kommentelni sem lehet és ehhez hasonló undorító és gyűlölködő cikkek jelennek meg (természetesen forrásmegjelölés nélkül).

[link]

Tényleg csak már megszokásból olvasom (politikai cikkeket szigorúan nem), mert egyébként nagyon sokféle hasznos tartalom itt található (utazás, sport, gazdaság stb.). Tudtok mondani olyan alternatív hírportált, ahol szintén szerteágazó/gazdag tartalmat lehet olvasni és KOMMENTELNI is lehet? Egyre jobban kezd elegem lenni ebből az oldalból valahányszor meglátok egy migránsos/Botka Lászlós/Soros Gyurikás gyűlölködő cikket. Remélem a gyk még nem Fideszes és megéli a kérdésem a holnapi napot is. :P



2017. jún. 1. 10:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Olvass alfahírt, indexet,hvg-t origo nagyon gagyi olyan mint a 888...
2017. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott tartunk már, hogy a kuruc is objektívebb és szofisztikáltabb lesz.
2017. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%

Az origo-t 2014-től kezdve szépen bekebelezte a fidesz, így nyilván erős fenntartással kell olvasni minden ott megjelenő politikai témájú cikket, amúgy tudomány-technika, utazás és film témában néha vannak jó írásaik.

Szvsz a másik oldalhoz tartozó hírportálokat sem tartom sokkal hitelesebbnek (HVG, Index még csak-csak, a 444.hu számomra egyenesen az agyrém kategória), ők megint csak a saját szemüvegükön keresztül látják a világot.

Én magam, ha van időm igyekszem a teljes a magyar kínálatot olvasni a kurucinfótól kezdve a 444-ig, bár egyik szellemiségével sem tudok azonosulni, de apró igazságmorzsák szemezgetésére alkalmas mindegyik.

2017. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok, a kommentelés leállítása szintén egy elég gusztustalan lépés volt az origo részéről, ezt még elfelejtettem hozzátenni.
2017. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Origó előtt 1 tab cerucal
2017. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 MolotovPunk ***** válasza:
94%
Az Origo már jó ideje kormányközeli.Utóbbi időben pedig propagandagyár lett.Nem véletlenül lépett le onnan több régi arc is.
2017. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Whitewolf19 ***** válasza:
5%

Az index is propaganda... igazából most ha azt nézzük, minden szerkesztőség szimpatizál valamivel, ha nem is párttal, de van mögötte egyfajta ideológia.

Egyébként ezzel a cikkel mi a bajod? Valós probléma.. vannak videók ilyesmikről. Volt hogy fiatal fehér lányt rúgtak fel a nyílt nappali utcán a négerek, érdekes abból nem lett akkora ügy, mint mikor László Petra felrúgott valakit a kerítésnél.. aki még terrorszervezettel is hozható összefüggésbe. Nem vagyok fideszes.. baromira nem érdekel hogy fideszes vagy nem fideszes írja de ha valós videók vannak erről amiket a saját szememmel láttam... De ha nem akarod nem olvasod el a politikai rovatot vagy olvass máshol. Ha legalább olyan cikket adtál volna meg ami Mészáros Lőrincről szól mint megváltó, na az hányinger lenne tényleg.

2017. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

Csak neked, én még amikor a maszop seggét nyalták sem tartottam hitelesebbnek, mint most. :)


Az meg, hogy lehoztak egy ilyen hírt a kedvenceitekről csak nem fáj ennyire? A csupa magyaroknál is képzettebb orvosok, mérnökök ugye? :D


A kommentrészleget meg telespammelték, és egyszerűbbnek látták egy az egyben levenni.

Mondjuk nem nagy kár érte, mert ameddig működött sem nagyon volt moderálva, ami enyhén szólva is lejjebb vitte a nívót....

2017. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz idegen nyelveket, olvas inkább külföldi lapokat. Csak rá kell keresni a Budapest, Hungary, Ungarn szavak valamelyikére.
2017. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
19-es vagyok. Olvass akart lenni az olvas, mielőtt szólna valaki, hogy előbb magyarul tanuljak meg.
2017. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!