Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van hányingerem az...

Csak nekem van hányingerem az origo-tól már egy ideje?

Figyelt kérdés

Régebben ha jól emlékszem teljesen független oldal volt (minden nap olvasom őket), de ha nem tévedek, nem maguktól írnak már egy ideje ilyen provokatív/uszító cikkeket, hanem azért, mert a Fidesz érdekeltségébe került pár hónapja. Pontosan nem tudom mióta, de volt egy időszak amikor vki meghekkelte a kommentfelületet és azóta kommentelni sem lehet és ehhez hasonló undorító és gyűlölködő cikkek jelennek meg (természetesen forrásmegjelölés nélkül).

[link]

Tényleg csak már megszokásból olvasom (politikai cikkeket szigorúan nem), mert egyébként nagyon sokféle hasznos tartalom itt található (utazás, sport, gazdaság stb.). Tudtok mondani olyan alternatív hírportált, ahol szintén szerteágazó/gazdag tartalmat lehet olvasni és KOMMENTELNI is lehet? Egyre jobban kezd elegem lenni ebből az oldalból valahányszor meglátok egy migránsos/Botka Lászlós/Soros Gyurikás gyűlölködő cikket. Remélem a gyk még nem Fideszes és megéli a kérdésem a holnapi napot is. :P



2017. jún. 1. 10:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem csak neked. :D

De hát nem kell olvasni, ha nem jön be. Én sem olvasom.

2017. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Valami alternatív oldal van, ahol hasonlóan megtalálhatóak a fontosabb blogok/hírek/napi aktualitások? Főleg a blogok miatt szoktam még fellépni erre a szenny oldalra, mert minden egy helyen van.
2017. jún. 1. 10:52
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Index.hu jó alternatíva például.
2017. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Már én sem olvasom jó ideje.Nevetséges ami ott megy,persze az m1 közszolgálatinak hazudott adóját még nem múlták alul.

Ami ott megy az csúcs,de a műsorvezetők nem szégyellik el magukat amikor a manipulált párthíreket felolvassák?Ezek kormányváltáskor repülni foknak,már csak azért is megérné.50-es években nem volt ilyen propaganda.

2017. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3: Köszi, csak sajnos ott sincs kommentelésre lehetőség. Mindig hiányérzetem van ha nem tudom leírni a véleményemet és másokét meghallgatni.

#4: Igen, döbbenetes, hogy mennyire hülyének nézik az embereket (sajnos a többségnél be is válik) és ami még rosszabb, hogy semmi változás. Az egyik ingyenes időszakon helyi újságban láttam valamelyik nap egy egész oldalt kitöltő Soros Gyurkás uszító kormánypropagandát. Na akkor valami nagyon megtört bennem, pedig korábban tényleg nem érdekelt a politika, mert még huszoniksz éves vagyok. De látom, hogy fertőzi meg ez az aljas rezsim a tudatlan embereket (köztük a szüleimet is). Még szerencse, hogy van Ad-Block bővítmény a Chrome-on, mert állítólag már az Autó-Motor.hu-n is ezt az "Állítsuk meg Brüsszelt" propagandát pumpálják az ember képébe. Nagyon remélem, hogy 2018-ban le tudjuk majd váltani ezt az aljas rezsimet, mert kezd végleg élhetetlenné válni ez az ország.

2017. jún. 1. 11:14
 6/21 A kérdező kommentje:
jav.: *ingyenes, időszakos...
2017. jún. 1. 11:16
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Én is őket olvastam még régebben. De hányinger ami ott megy.

Én indexet és hvg-t olvasok.

2017. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem csak az zavar, hogy hülyeségekkel traktálják az olvasót, hanem az is, hogy a freemail hozzá kapcsolódik és nehezen lehet kilépni belőle.
2017. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát, igen, aki nem csak a kormánypropagandára kíváncsi, annak a mai origo, már nem megfelelő hírforrás.
2017. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7%
amióta nem epehányós baloldali "mélyobjektív kritikus" lap?
2017. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!