Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van hányingerem az...

Csak nekem van hányingerem az origo-tól már egy ideje?

Figyelt kérdés

Régebben ha jól emlékszem teljesen független oldal volt (minden nap olvasom őket), de ha nem tévedek, nem maguktól írnak már egy ideje ilyen provokatív/uszító cikkeket, hanem azért, mert a Fidesz érdekeltségébe került pár hónapja. Pontosan nem tudom mióta, de volt egy időszak amikor vki meghekkelte a kommentfelületet és azóta kommentelni sem lehet és ehhez hasonló undorító és gyűlölködő cikkek jelennek meg (természetesen forrásmegjelölés nélkül).

[link]

Tényleg csak már megszokásból olvasom (politikai cikkeket szigorúan nem), mert egyébként nagyon sokféle hasznos tartalom itt található (utazás, sport, gazdaság stb.). Tudtok mondani olyan alternatív hírportált, ahol szintén szerteágazó/gazdag tartalmat lehet olvasni és KOMMENTELNI is lehet? Egyre jobban kezd elegem lenni ebből az oldalból valahányszor meglátok egy migránsos/Botka Lászlós/Soros Gyurikás gyűlölködő cikket. Remélem a gyk még nem Fideszes és megéli a kérdésem a holnapi napot is. :P



2017. jún. 1. 10:47
1 2 3
 21/21 Whitewolf19 ***** válasza:
0%

Mert a külföldi lap mivel másabb? Németországban nagyobb szigorral ellenőrzik a sajtót és a cikkek megjelenését. Ez mivel jobb, mint hogy az origo kormányközeli?

Csak ha már az Ungarn címszavakkal dobálózunk itt..

2017. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!