Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti érzitek a magyar gazdaság...

Ti érzitek a magyar gazdaság növekedését és az életszínvonal fejlődését?

Figyelt kérdés
Most néztem a kormányinfót, Lázár János vagy 10 percen keresztül sorolta, hogy milyen arányban nőttek a különböző gazdasági mutatók, nagyon sok példát mondott, nő a kiskereskedelem, külkereskedelem, fogyasztói ráta, reálbérek, lakásépítések, családtámogatások, bölcsődék stb. csökken a munkanélküliség, a diákhitel, államháztartási hiány stb. A gazdaság az első negyed évben 4 %-al nőtt. Nem hinném, hogy ezek az adatok mind hazugságok lennének, szóval valami fejlődés azért csak van. Objektív szemmel nézve, ti érzitek a saját bőrötökön az ország fejlődését?

2017. jún. 1. 14:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nekem sokat nőtt a fizum az utóbbi két évben . De tudom csak azért mert kevés a munkaerő
2017. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Nekem sokat nőtt a fizum az utóbbi két évben . De tudom csak azért mert kevés a munkaerő"


azt ugye tudod ha valamiből kevesebb van akkor többet ér?

arany sem azért drága mert minden hegy dugig van vele


ha kevés a munkaerő drasztikusan nőnek a bérek mert verseny alakul ki

valamit benéztél

2017. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Mit néztem be? Ugyan ezt írtam én is
2017. jún. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Igen,érzem csak nem magamon! Mások meggazdagodtak, én szegény maradtam! Olyan szakmám és munkahelyem van ahol csak keveset lehet keresni. Tanfolyamot nem tudok elvégezni, mert nem telik rá! Havi 30-at nem tudok kinyögni egy okj tanfolyamra. Az én szakmámban/állásomban túlórázni, fusizni, feketézni nem lehet. Vállalkozást nem lehet rá alapítani.

Gyerekeim nincsenek hogy a bruttó béremet kapjam.

Ezzel szemben, másoknak van lehetőségük túlórára, feketézésre, stb. Gyerekeik vannak, adókedvezményt kapnak utánuk. Alapból ketten dolgoznak a párjukkal, tehát két fizetésből viszik a háztartást.

Nahát, nálam ilyenek nincsenek!

Pont egy olyan szakmát fogtam ki amivel külföldre se tudok menni, hiába van nyelvtudásom, szart se érek vele!

A CSOK felvitte az építkezéssel/lakásfelújítással kapcsolatos anyagköltségeket, munkadíjakat. Amíg előtte egy ezresért jött a villanyszerelő megcsinálni egy kisebb munkát, ami kb fél órás volt, manapság ezt 10 ezer alatt nem ússza meg az ember!

Ezen kívül a sok külföldön dolgozó fiatal hazahozta a kis pénzét és

feldobták az ingatlanárakat ők is!

Jelenleg egy egyedülálló ember kb 300-ból tudna megélni, ennek max a felét lehet keresni túlórák nélkül...

2017. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Na azért ne túlozzunk. Ezer forintért a csok előtt se kött ki egy szakember sem
2017. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!