Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország teljes lakossá...

Ha Magyarország teljes lakosságából csupán 1,7millióan töltötték ki az ívet ás küldték vissza, ez Orbán szerint miért "történelmi siker"?

Figyelt kérdés

Sosem tudom megérteni, mivel a tavalyi nemzeti konzultációt a 9 millióból 3 millióan küldték vissza, a kormány szerint ez 98%...

Nem értem, hogy ez miért lenne "siker".

Nem igazán értem.



2017. jún. 2. 22:21
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*és
2017. jún. 2. 22:22
 2/29 anonim ***** válasza:
20%

bezzeg amikor a baloldal kérte ki az emberek véleményét akkor...


ja hoppá

2017. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
És ebben az 1,7 millióban benne van azoké is, akik hótt hülyeségeket irkáltak bele, nemde?
2017. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
23%

Első körben mit kommunikáljon egy párt? Még akkor se fogják azt mondani, hogy bukás ha ők is annak gondolják.


Ugyanakkor mi lenne számodra kielégítő eredmény?

A választásra jogosultak 22% töltötte ki.

Az előzőeket ennél kevesebben töltötték ki.


Nem lehet és nem is kell mindenről mindenkinek véleménye legyen de ha valamiről 1,7 milliós mintád van egy 10 milliós országban az azért már elmond valamit arról, hogy mit szeretne a többség.

2017. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
1,7 millióból úgy tudom, hogy 90% töltötte ki a fidesz szája íze szerint. Tehát összesen nagyjából kicsit több mint 1,5 millióan. De ez gyakorlatilag semmit nem mond el, mert személy szerint egy rakás embert ismerek, akik úgy ahogy van baromságnak tartják ezeket a konzultációkat, nem töltenek ki semmit ,de ettől függetlenül a fideszre szavaznak. Teljesen fölösleges volt az egész. Szokásos Orbános erőfitogtatás agymosottaknak való, dedós, szájbarágós palkátokkal, közpénzből...
2017. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"bezzeg amikor a baloldal kérte ki az emberek véleményét akkor..."


Kérdésemre válaszolj kérlek és ne mutogass vissza!

2017. jún. 2. 22:54
 7/29 A kérdező kommentje:

Ja, és miről kérte ki a véleményét az ellenzék?

Elmondanád?

Vagy mutass forrást!

2017. jún. 2. 22:57
 8/29 anonim ***** válasza:
72%
De azért töltik ki többnyire a fidesz szája íze szerintbmert már a kérdéesek is manupulatívak. Most kicsit túlozni fogok de ilyemi kérdéseket tesznek fel: ön szeretné-e hogy lányát a saját szeme előtt a nappalijában 7 néger migráns erőszakolja meg Soros György utasítására? Ennyire azért nem, de akkor is a kérdés olyan, hogy arra ép eszű ember persze hogy azt mondja hogy nem(a példámra tekintve)
2017. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
1%
nem tudom miért baj az, ha a kormány olyan politikát csinál amire épeszű ember nem mondja hogy nem kedves 66%
2017. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

24%, úgy írsz, mintha a konzultáció a véleményünket kérte volna ki, nem csak a szánkba adott volna egy mondatot.

Épeszű ember nemet mond az olyan politikának, ami rombolja a jövőt (ld oktatás)

2017. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!