Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » M. O. -on járkálnak ilyen...

M. O. -on járkálnak ilyen 'tehetségfelfedezők'? Akik 'felfedeznek' az utcán ha látnak benned valamit.

Figyelt kérdés

Hülye kérdés tudom..nagyon sok sztárt úgymond 'fdelfedeztek az utcán',csak arra vagyok kíváncsi hogy ezek az emberek milyen arányban vannak (ha vannak) M.o.-on.


'Szilvás buktát, mert azt szeretem' típusú válaszokkal kíméljetek lécci.



2013. szept. 5. 20:15
 1/5 anonim válasza:

Palvin Barbit Budapesten fedezték fel sétálás közben.

Szóval szerintem vannak

De csak akkor fedeznek fel ha látnak benned valamit.

2013. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja azt gondolom XDD tudom..Barbinak nagy szerencséje volt..
2013. szept. 7. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, rengeteg ilyen eset van, de ezek 99%-ban kamu "felfedezések", egy mesterien összerakott marketing módszer keretében modelliskolákba, modellügynökségekhez gyűjtenek fizetős kuncsaftokat. Következő kör a "felvételi", ahol majd egyes tesztek iszonyat jól fognak Neked sikerülni, tök ügyes leszel rajta. Pár embert elküldenek majd, mint alkalmatlant (a hitelesség miatt), majd aláíratnak veled egy szerződést, ami szerint 150-200e Ft-ot fizetsz egy olyan oktatásért, szolgáltatásért, aminek a piaci ára mondjuk 50e Ft és persze ígérnek majd fizetős munkákat, de azokat nem tudják garantálni. Amit leírtam, egy valós történet, fiúk-lányok százaival esett meg, azóta is várják a fizetős munkákat az ügynökségtől, aztán sehol semmi, a képzés meg semmit nem ér. Ha privátban megírod, ki fedezett fel, megírom, hogy róluk beszéltem-e :-).

A megoldás: menj el valós, jónevű nemzetközi ügynökségek válogatásaira, ha modell akarsz lenni a nagy, múlttal rendelkező ügynökségekhez és jelentkezz náluk. Ha kiválasztanak, jó leszel. Ha a 10. elküld, akkor nem vagy az az alkat.

Ha színész akarsz lenni, irány az amatőr színjátszók világa, tanuld és csináld. A tehetségfelfedezés ebben az országban az átverés melegágya, felejtsd el.

2013. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Városi legenda...Egyébként is az összes nagy modellt állítólag felfedezték...Adriana Lima...Giselle Bündchen...Hogy mást ne említsek.Nyilván létezik olyan, hogy odamegy egy modellügynökség munkatársa, hogy szép vagy, majd hívnak, ha megadod a számod, de ezek általában pénzt akarnak belőled kiszedni, ha csinálnak rólad pár kattintást...Olyan, hogy valakihez odamegy, valami vezető modellcég alkalmazottja és azonnali állást ajánl neked azért elég valószínűtlen, pláne ha belegondolunk abba, hogy sem Adriana Lima, sem Giselle Bündchen nem "modellként" bújtak ki az anyukájuk hasából, tehát ez kemény munka és sok sok alázat.Az, hogy szép valaki önmagában édes kevés.
2013. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, a mi folyik itt gyöngyösön? csávót is így szedhették össze
2013. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!