Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az ország...

Miért van az, hogy az ország 3 legnagyobb pártja populista, demagóg, antieurópai, keleties, leragadt csődtömeg?

Figyelt kérdés

Fidesz=MSZP=Jobbik


Ezek után nincs miről beszélni. S a vicc az ,hogy a 3 közül még a fidesz a legmérsékeltebb, azt is nagyon rossz szemmel nézik az Eu-ban, de egy MSZP vagy egy Jobbik esetén szerintem egyenesen kitiltanának minket az EU-ból.

Annyira szomorú és kiábrándító, hogy a narancsbolsevik fidesz két legnagyobb ellenfele egy szálasista és egy rákosista párt.



2017. jún. 2. 23:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Nem ezek a felsoroltak hanem te elfogult.
2017. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
45%

Erre van igény, a politikusok csak kiszolgálják az egyszerű népek vágyait.


DK-t mért hagytad ki? Most nem tudom eldönteni, hogy sértegetni akarod őket, azzal hogy meg se említed vagy épp ők a nagy kedvencek akik nem demagógok :D


Amúgy az MSZP-vel EU-s szinten nem lenne baj, esetleg mi szívnánk, mert inkompetensek és hogy az EU is örüljön külföldi cégekkel karöltve lopnak.

2017. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
37%
Mert ezek MIND egy páholyba járnak. Szabadkőművesek, így akárkire szavazol ők nyernek !
2017. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

A Dk jelentéktelen. Nincs számottevő szavazóbázisa.

Egyébként elvi szinten normális európai párt látszatát kelti, de a valóságban persze ugyanolyan demagóg sajnos mint az összes többi.

2017. jún. 2. 23:13
 5/35 anonim ***** válasza:
45%

A Fideszesek és Jobbikosok nem járnak páholyban. Az csak a balliberális pártoknak van.


A Fidesz és Jobbik nem antieurópai pártok. Az eu -t irányító hatalom az antieurópai, hiszen ők akarják lecserélni a lakosságot migránsokra.


Csak a keleties leragadságban van igazatok. Tényleg kádári módszereket alkalmaznak és tényleg lopnak.

2017. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Én a valódi europeer gondolkodást várnék a pártoktól(vagy legalább egy lenne, aki így gondolkodik) és mit kapok helyette, egy szovjetuniót idéző katyvaszt.

S bár rengetegen hirdetik és állítják magukról, hogy ők mennyire "európaiak" a valóságban rohadtul nem azok.

2017. jún. 2. 23:20
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Hát, lehet. hogy szerinted a Fidesz a legmérsékeltebb, de szerintem, lassan ők a legkevésbé mérsékeltek. És egyre inkább az EU-ban is így érezhetik.
2017. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Jelenleg persze hogy a fideszkommunizmus veri ki leginkább a biztosítékot, mivel ők vannak kormányon. De a másik kettő(MSZP-Jobbik) állítom, hogy még rosszabb lenne (és még több kritikát kapna az Eu-tól), egy ilyen 40-es 50-es évekbeli állapotot hoznának vissza.
2017. jún. 2. 23:26
 9/35 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a nép is.
2017. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
Értem é, hogy te ezt állítod, de attól. még nem biztos, hogy így is van. Az biztos, hogy a Fidesz a "2/3-al" olyan lehetőséget, bizalmat kapott, mint előttük senki. Ennek fényében nézve, nem.érzem úgy, hogy éltek volna vele. Viszont visszaéltek, nem kicsit...
2017. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!