Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, miért nem fogadjá...

Liberálisok, miért nem fogadjátok el, hogy Orbánnak igaza van?

Figyelt kérdés

"Ramadan Bombathron 8. nap:

Az ISZLÁM nevében elkövetett terror: 41 támadás 451 halott

MINDEN más vallás együtt: 0 támadás 0 halott

Muszlimok száma, akiket "iszlamofóbok" öltek meg: 0 támadás 0 halott

Ramadánkor a muzulmánok törekszenek arra, hogy még odaadóbbak legyenek Allah iránt és még jobban gyűlöljék az ő ellenségeit."



2017. jún. 6. 22:05
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
87%

"tobas szavait miért vonjátok kétségbe? Hatalmas élettapasztalata van . 20 év múlva már 40 felett jár."


A logikus gondolkodás nem életkorhoz kötött és szerintem több muzulmánnal találkoztam és beszéltem, mint sok "hatalmas" élettapasztalattal rendelkező személy.

Azért én meg köszönöm a témához nem illő hozzászólásodat.

2017. jún. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
5%
Azért, mert ezek liberálisok, akik rögeszmésen támadják a konzervatívokat. Előbb válnának meg terrortámadásban, mint hogy kimondják: Orbánnak igaza van a bevándorlással kapcsolatban.
2017. jún. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
4%
Azért, mert ezek liberálisok, akik rögeszmésen támadják a konzervatívokat. Előbb halnának meg terrortámadásban, mint hogy kimondják: Orbánnak igaza van a bevándorlással kapcsolatban.
2017. jún. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
6%

Az iszlám mint vallás és politikai ideológia -mert a korán alkotmány is a Közel-Keleten- magában hordozza a szélsőséget. Nincs olyan hogy az iszlám 100% mérsékelt, mivel a koránnak van több olvasata is. Aki úgy értelmezi az legitimnek fogja gondolni a gyilkolást, sőt magasztos tettnek! Ez persze nem minden muszlimra igaz. De ahol muszlimok vannak ott mindig lesz köztük szélsőséges is. Lehet hogy csak pár százalékuk. De ha ez a pár százalék pont rajtad hajt keresztül egy kamionnal majd akkor mond hogy itt Európában szükség van rájuk.

Európa szerte 10 ezer szám vannak muszlimok akik a radikalizmusuk miatt vannak képben a hatóság előtt. Ezeket pátyolgatni pedig nem a multikulti szent köve, hanem szimpla öngyilkosság.

2017. jún. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
2%

"A logikus gondolkodás nem életkorhoz kötött és szerintem több muzulmánnal találkoztam és beszéltem, mint sok "hatalmas" élettapasztalattal rendelkező személy. "


Igen tudjuk, mert az ISIS képezett ki hogy nyomjad a muszlim terroristákat védő marhaságaidat.

2017. jún. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
69%
Igen, jól tudjuk, hogy Orbán Viktor Admirális-Generális Elnök-Miniszterelnök Nagyúrnak minden esetben és mindenben igaza van.
2017. jún. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
19%
Pfejj, lipsik!!!
2017. jún. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
83%

"Igen tudjuk, mert az ISIS képezett ki hogy nyomjad a muszlim terroristákat védő marhaságaidat."


Én azt hittem eddig, hogy Soros képzett ki, de köszönöm a felvilágosítást, most már jobban tudok majd aludni.

2017. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
33%

#28


Természetesen Soros is kiképzett téged még az ISIS-en felül. Meg a Gyurcsány is. Meg még a Sátán is, hogy elpusztíjjad a keresztyénységet.

2017. jún. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk elég sok magyar él azokon a helyeken ahol támadások vannak, akik azért menekültek ki innen, mert orbán szétbaccsizza a gazdaságunkat, szóval annyira nem lenne nagy a szám, ha róla van szó. Másrészről meg ha akarnának itt is robbantgathatnának, de annak semmi súlya nem lenne kb. Tudod, nem az átlag migráncska robbantgat.
2017. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!