Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, miért nem fogadjá...

Liberálisok, miért nem fogadjátok el, hogy Orbánnak igaza van?

Figyelt kérdés

"Ramadan Bombathron 8. nap:

Az ISZLÁM nevében elkövetett terror: 41 támadás 451 halott

MINDEN más vallás együtt: 0 támadás 0 halott

Muszlimok száma, akiket "iszlamofóbok" öltek meg: 0 támadás 0 halott

Ramadánkor a muzulmánok törekszenek arra, hogy még odaadóbbak legyenek Allah iránt és még jobban gyűlöljék az ő ellenségeit."



2017. jún. 6. 22:05
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Kérdés törlése és 100 jelentés leadása 3...2...1..
2017. jún. 6. 22:07
 2/45 anonim ***** válasza:
89%
És hogy jönnek ide a mingrások?
2017. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
67%

"Ramadan Bombathron 8. nap ... Ramadánkor a muzulmánok törekszenek arra, hogy még odaadóbbak legyenek Allah iránt és még jobban gyűlöljék az ő ellenségeit "


Csak azt felejtetted ki a felsorolásból, hogy az iszlámmal nem összeegyeztethető a terrorizmus.


Ezen felül Ramadán alatt kerülni kell az erőszakot, irigységet, statisztikailag kimutatható, hogy ténylegesen csökken a bűnözés a Ramadán idején.

2017. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
#2 Mert a pakik, arabok nem Európaiak,azaz nem odaszülettek,hanem az őseik bevándoroltak,szóval bevándorlók?
2017. jún. 6. 22:14
 5/45 anonim ***** válasza:
81%
A terroristák hogy kapcsolódnak a bevándorlókhoz?
2017. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%

Ekkora marhaságot is ritkán írnak de nm baj kellenek Fidesz szavazók akik nem objektív ok miatt azok, ez vagy te. Csak rühelled a migránsokat ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani. Mi meg nem, ennyi.

Amúgy meg, én csak nem értek egyet vele, se nem vagyok jobboldali és máris liberális vagyok igaz? :-)

[link]

2017. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
65%

https://www.youtube.com/watch?v=U49nOBFv508


Amúgy erre a Ramadánra gondolsz vagy van másik is?

2017. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Még mindig vicces,mikor írják,hogy "nem migráns,mert van brit állampolgársága!!!!!444!!!!!" Ember.. Én nekem lenne kínai állampolgárságom és ott élnék,akkor nem lennék bevándorló? Ezekben az években a többségben muszlimok követték el a terrorist attackokat (most írni fogjátok,hogy Breivlik) ,de elkell fogadni, a migránsok terroristák.
2017. jún. 6. 22:23
 9/45 anonim ***** válasza:
97%
Miben van igaza? Hogy a komoly terrortámadások túlnyomó többségéért muszlimok a felelősek? Nem hiszem, hogy ezt sokan kétségbe vonják. Induljunk ki abból, hogy ezt mindenki elfogadja. És akkor most mi van?
2017. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
73%

"években a többségben muszlimok követték el a terrorist attackokat"


Igen és? Ezt nevezik szélsőségeseknek. Persze egy nácinak ezt magyarázhatom.

2017. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!