Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb lenne, hogyha kereskedelm...

Jobb lenne, hogyha kereskedelmi üzletek között, csak multinacionális cégek lennének?

Figyelt kérdés

Én sokkal jobban szeretek egy nagy Sparban,Tescoban vásárolni.

Semmiféle hátrányukat nem tapasztaltam még.Az áruválaszték bőséges.Péksüteményekből is lehet válogatni,különösen a kenyerekből.Illetve, ami még fontos, jók az árak.


Én vidéken lakom faluban, viszont ez egy jónak számító falu,igényesek az emberek (alig látni újítatlan házat), több nyugat-európainak is van itt háza.


Aki nyugalmat keres, nyugalmat,csendet,állandó madárcsicsergést,ablakot kopogtató feketerigókat,annak tökéletes.

Viszont, ezenkívül nincs itt semmi.Mindenért a legközelebbi városba kell menni.


Bolt az van itt, de mi sohasem járunk oda,csak a legvégső esetben,ha sürgős.

Szerintem ez a falu eltudna tartani egy diszkontáruházat is, mondjuk egy Pennyt vagy Lidlt.


Ami nekem nagyon hiányzik az a házhoz szállítás.Például a Tesconál.

A Tesco egyedül Budapesten csinál ilyet, itt nem.Pedig, a legjobb dolog úgy vásárolni,hogy ki sem mozdulsz a házból.


A kormánynak is népszerűsítenie kellene az online vásárlást.


2017. jún. 7. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért sok hely van az országban, ahol szükség van a "kisboltokra", mert nincs más, mert a multiknak nem éri meg odamenni. Amúgy is jobbnak tartom, ha van ez is, az is.
2017. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!