Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Folytatódik e vajon áprilisban...

Folytatódik e vajon áprilisban a népességfogyás Magyarországon? Illetve mi várható meddig fogy még az ország? Mikor áll meg?

Figyelt kérdés
Vagy már ez olyan folyamat az országban a népességfogyás amit már nem lehet megállítani ? Hónapról hónapra kevesebben leszünk ?

2017. jún. 11. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Néztem korábban a KSH oldalán, ha jól emlékszem, talán 1990 óta folyamatosan csökken a létszám, kicsi az esély, hogy pont most álljon meg.
2017. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Most Brüsszelt kell megállítani nem a népesség fogyást
2017. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Áprilisban folytatódik-e a népességfogyás. :D

Kösz, ezen jó röhögtem.

2017. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább csak a fogyás mértéke kérdéses.
2017. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom milyen hónap van ,de ksh-n el vannak maradva így a legutóbbi adat csak a márciusi :D
2017. jún. 11. 21:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Remélem hogy igen, a túlnépesedés az eget veri.

Hogy mikor áll meg? Nagyon bízom benne hogy egymillióig nem. Csak így élhetnének normális életet.

2017. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Remélem hogy igen, a túlnépesedés az eget veri.

Hogy mikor áll meg? Nagyon bízom benne hogy egymillióig nem. Csak így élhetnénk normális életet.

2017. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A jövő útja az Európai Egyesült Államok, s mint ilyen, 100 év múlva nem lesz jelentősége, mennyien laknak ezen a területen.
2017. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megállítani könnyen meglehetne, csak a kormányunk nem hajlandó megtenni a szükséges lépéseket. Mi kell ehhez? Megvizsgálni sokan miért nem vállalnak gyereket. Miért nem vállalnak gyereket? Nincs biztos megélhetés, nem tudnak megfelelő környezetet fentartani a hazai fizetésekből. Mi a megoldás? Biztos megélhetést teremteni az embereknek. Régen nem azért vállaltak jobban gyereket, mert akkor nagyobb volt a kedv a gyermeknemzésre, hanem azért, mert tudták, hogyha megcsinálják fel is tudják nevelni. Most már ilyen nincs.
2017. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szomorú magyar valóság ez. Egyedülállóként 120 ezerből nehéz megélni hidd el 21 évesen ezt élem át Magyarországon. Bevallom én nem szeretnék gyereket ebbe az országba előre kell gondolkozni szerintem nem csak úgy pamm jön ami jön dolog ez majd lesz valami.
2017. jún. 12. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!