Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van egy ötletem, hogy lehetnén...

Van egy ötletem, hogy lehetnénk élhetö ország, mit szoltok ehhez?

Figyelt kérdés

A fidesz tönkretette a társadalmat, a legnagyobb büne nem az ország gazdasági nyomorba döntése, hanem a társadalom szétzilálása, azzal, hogy eltörölte a kötelezö választás elötti vitákat, teret adott annak, hogy a pártok kizárilag szardobálásbol éljenek. 10 millió bérencezö országa lettünk, a közbeszéd kifullad abban, hogy anyázzák, orbán, gyurcsány soros meg habony bérencezik egymást az emberek.

Mit tehetünk?

A társadalom mi vagyunk és a közbeszédet mi irányitjuk, szoval ha elég embert meg tudnánk gyözni erröl, akkor változások lehetnének.

Az ötletem, hogy mindenki olvassa végig a számára legszimpatikusabb párt programját. Közhiedelemmel ellentétben legtöbb pártnak nagyon is van programja. Ezután lepjük el a forumokat, és a politikárol szóló cikkek, témák alá sorra kezdjük el a párt adott témárol szolo programját bemásolni. És tegyük fel a fideszeseknek azt a kérdést, hogya fidesz ezzel szemben mit kinál?


Kérlek titeket legyünk aktivak és gyözzünk meg másokat is arrol, hogy legyenek aktivak. Ha normális országban akarunk élni, ahhoz hatalmas szükség van arra, hogy változtassunk a társadalom mentalitásán, mert egyelöre ez aza egyetlen reményünk, a kormánytol, a hatalmon lévö politikai elittöl nem várhatunk érdemi vitát és normális kommunikáciot!

Nagyon látszik, hogy hatalmas szükség van erre, korábban kiváncsiságbol feltettem egy kérdést, hogy gyözzetek meg arrol, melyik ellenzéki pártra érdemes szavazni, semmi érdemi választ nem kaptam rá, pedig az ellenzéki pártok telis tele vannak jo ötletekkel, több száz oldalas kifejtett tervekkel, jövöképpel. A fidesz alakitotta igy a közbeszédet, hogy azt a látszatot tudja kelteni, hogy nincs remény és alternstiva!

Van remény és van jövönk, el is tudjuk kergetni a fideszt, de ehhez arra van szükség, hogy elsösörban legalább mi tisztában legyünk vele, hogy igen is van jövö és az ellenzéknek igen is vannak tervei az országgal, másrészt ezeket a terveket minden létezö modon hangoztatnunk kell! Ez minden esélyünk, hiszen az ellenzéki ujságok elel vannak nyomva, a plakátcégek le vannak fizetve, és a csapbol is kormány propaganda folyik, szoval kérlek titeket küzdjünk! Csak egy évünk van!

Mi a véleményetek erröl?


2017. jún. 15. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy az ellenzéknek vannak tervei az országgal. Isten óvjon minket, attól, hogy megvalósuljanak!
2017. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kérdező naivitásából ítélve, 2010 előtt, még a csattogós lepkét tologatta.
2017. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi értelme elolvasni a pártprogramot, amikor semmi nem fog belőle megvalósulni? Ennyi erővel azt is beleírhatnák, hogy 2018-ban a reptoidok, krixkraxiak meg a lumbulábiak megszállják a Földet, miközben Pataky Attila és az Érmelléki Kuglófember közös duett sztepptáncot adnak elő a Roosevelt téren minden csütörtökön, miközben óriási rózsaszín plüsselefántok citromsárga fülekkel tehervonatokkal zsonglőrködnek. Egy kategória a kettő: tündérmese, kitaláció. Jobb esetben az ember 9 évesen kinő az ilyesmikből.


Az pedig érvnek elég nevetséges, hogy "2010 előtti szar állapot össze se hasonlítható a mai szar állapottal". Értem. Tehát most ugyanott vagyunk, csak most másképp szar. Ahhhh, ezért oszt megérte a Fityeszre szavazni! Szinte már érzem is, hogy egyre jobb nekem :$$$$$$$$$$$$$

2017. jún. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már csak 9,5 millióan vagyunk a legfrissebb becslések szerint.
2017. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!