Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon vicces ez az ország....

Nagyon vicces ez az ország. Az új buszok cseréjét és ehhez hasonló dolgokat miért kell ünnepelni mint a kis ovodásoknak ami pl külföldön természetes minden ünneplés nélkül? Ennyire hülyék vagyunk?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 19:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
linket küldenél?
2013. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nincs link.De keresek mindjárt.Miért kell ehhez link?Nem csak a buszokra gondolok,hanem pl bármilyen ehhez hasonló dolog.Nagyon szánalmas...mintha a hülye barom politikusok ünnepeltetnék magukat hogy mekkora f@sza csávók voltak.Holott ez külföldön teljesen természetes és az emberek pl észre sem veszik mikor lecserélik a buszokat mondjuk.De itt ez is marha nagy teljesítménynek számít és már ünnepelni kell a sok barmot hogy 30 év után hajlandóak voltak lecserélni...nevetséges.Keresem a linket.
2013. ápr. 14. 19:18
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Az élet apró örömei. Persze van aki ebben is csak rosszat lát. Agyat egyelőre nem lehet cserélni, azt nem ünnepelhetjük.
2013. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is ünnepeltem, amikor megláttam, hogy lecserélték azokat a metrónak nevezett ócskavasakat.
2013. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Folyton cserélik a buszokat, én még sosem láttam azért ünnepséget, mert üzembe állítottak egy új Mercedes buszt. Ha mondjuk egyszerre 50-et állítanának szolgálatba, akkor lehetne valami kis hivatalos banzáj, de ilyen szerintem csak pár évente van, ha ez téged idegesít, akkor eléggé Taigetosz pozitív vagy.
2013. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon vicces, hogy egyesek még ilyen hülyeségeken is hőbörögnek... :)
2013. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván sok embernek okoz örömet, hogy 20 éves buszok helyett új buszokban utazhatunk miért ne örüljünk ennek?

Gondolom az lenne a legjobb, ha megint 10-15éves selejt minőségben gyenge buszokat vásárolnánk, mint ahogy az előző kormányzatok tették. miért kell mindig panaszkodni? örülni kell a változásnak? váltás, mindig egy folyamat eredménye, ez a folyamat elindult.

2013. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
50 éves metrókat, 30 éves buszokat lecserélnek, ennek azért csak lehet örülni.Állami ünnepséget viszont azért nem tartottunk, úgyhogy nem értem a problémád.
2013. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az emberi természet olyan hogy amit sokkal nehezebben kap meg azt jobban értékeli.

Mondjuk tegyük fel egy sima tornacipő 1000 ft.

Ugyaneez a cipő egy márkajelzéssel ellátva 10x ennyi.

És sokan arra verik magukat hogy mennyiért vették.

2013. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Tudod vannak akik ilyen "kisebb" dolgoknak is tudnak örülni! :)
2013. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!