Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagyok troll, ha olyan...

Miért vagyok troll, ha olyan politikai témát feszegetek, ami valós, de nem a baloldalt igazolja?

Figyelt kérdés

A jobbik talán azbaj egyetlen párt, amelyik tényleg elvek mentén politizál, és ha amit a fidesz csinál egyezik az elveivel, akkor nyiltan kimondja hohy támogatja!

A populista baloldal viszont egyből megbélyegzi, hogy fidesszel lepaktálnak. A populista baloldal mindenkit megbélyegez, aki nem gondolkozás nélkül szidja a fideszt!

Vannak orbán, habony bérencek, fidesznyikek, vérnarancsok, trollok, bérkommentelök.. csak épp érvek nincsenek soha..

Miért hiszitek a populista baloldalt jobbnak, mint a fideszt? Hajszál pontosan ugyan azt csinálják.

Gyülöletkeltés a másik párttal szemben, höbörgés, fenyegetözés, meg a másik lehülyézése megy.. kb a jobbik az egyetlen értelmes párt, amelyik nem fullad ki annyiban, hohy gyülölködik..


2017. jún. 16. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Én is úgy gondolom hogy a Jobbik az egyetlen amelyik nem csak mutogat a Fideszre hanem meg is tudja konkrétan nevezni mivel nem ért egyet és ők mit tudnának helyette javasolni.
2017. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Mert a troll az most egy divatszó amivel az emberek szeretnek dobálózni. Ne foglalkozz vele!
2017. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondj egy konkrét példát.
2017. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Tényleg elvek mentén...


[link]



[link]



[link]


[link]

2017. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az elözö kérdéseim, pl hogy nem az egészségügy rossz szimplán, hanem szerintem az embereknek oda kéne figyelniük a betegségek megelözösére. A megelözés lenne az elsö és a betegség gyogyitása a második, de ez inkább egy kritikus helyzetnek nevezhetö, nemhogy pedig a megoldásnak. A megoldás az egészséges életmod lenne.


Másik kérdésemben azt foglalkoztatott, hogy miért lehet, hogy mindent mástol várunk, és igen keveset teszünk a saját életünk rendezése érdekében, mindenért inkább a kormány hibáztatjuk mindig. Nem csak most, régen sem volt másként.


Hogy szerintem nincs magyarországon 4 millio éhezö ember, ezeknek au embereknek a többsége tudna tenni azért, hogy jobb élete legyen. Cigire meg piára meg ffurcsa modon segélybol is van pénz.

2017. jún. 16. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél megtudni kérdező?
2017. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Kázmérka! Hát már a Jobbikot is beleakarod keverni? Fogd már fel, mindenki tudja már rólad, hogy te csak egy unatkozó troll vagy, abból is gyengébb fajtából. Erről beszéltem neked, nem tetszenek a válaszok, fogod és kiírsz egy új kérdést. Akkor minek válaszoljak észérvekkel neked?

A többiek meg ne legyenek naivak, Kázmérka csak egy troll. Most Jobbik szimpatizáns, nemrég meg bőszen védte a Fideszt, hogy semmi baj nincs az egészségüggyel. Kázmérka sajnos ennyire buta troll.

2017. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Ja, meg bőszen veszekedett, hogy márpedig nincs éhező ember Magyarországon, minden szegény maga hibájából szegény és ő milyen jó üzletember, hogy 500ftért vett csirkehúst.
2017. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

A Jobbik kaszagyárat lát a látcsőn és tejüzemeket, és a nemdolgozót, aki Warbit szerelget.


Felest, füttyös barackost, fröccsöt és söröket,

s a sörök közt két vodkát, melyet egy ukrán árus öntöget.


S mi föntről látható káosz és pusztulat,

az az idill, az ordító zenés kamasz.


Mulatós kazi kezében, körötte sok üveg,

s az utcákon vízipisztollyal lövöldöz a gyerek.


S ott a Volánbusz, e színes népség szekere,

A belőle áradó zene hol cigány, hol kék a szeme.

2017. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Az elözö kérdéseim, pl hogy nem az egészségügy rossz "


Minden előző kérdésedre kaptál értelmes választ is, és akik leugattak téged, azokról soha nem fogjuk tudni, hogy spec. csak te untatod őket, simán csak fidesz ellenesek, trollok, vagy valódi baloldaliak.

2017. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!