Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benneteket is irritál ez a...

Benneteket is irritál ez a Jobbik-féle plakát áradat az utak mentén?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom ennél szánalmasabb már nem is lehetne a magyar politika. Még az állítsuk meg Brüsszelt is "szívesebben" elnéztem...bár az is bäszta a szemem.

De ezek a Jobbik plakátok a nulla hazug szavakkal, meg Vona üres tekintetű nézésével, és hogy minden hirdető táblán ezt látni, nagyon irritáló.

Van aki amúgy az ilyen propagandára kapható? És most párt szimpátiától független kérdem, mert ezzel szerintem a Jobbik több kárt okoz magának mint hasznot.


2017. jún. 17. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A Jobbik és az MSZP is elég demagóg plakátokat rakott ki az elmúlt hónapokban, de engem jobban zavar a Fidesz folyamatos propaganda áradata, amellyel folyamatosan uszítanak és butítják a népet...
2017. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az irritál, hogy a politikusok azon vitatkoznak, hogy ki mikor mennyit kampányolhat, ahelyett, hogy fontosabb ügyekkel foglalkoznának.
2017. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már immunis vagyok rá. Az általad is említett "Magyarország jobban teljesít!" és "Állítsuk meg Brüsszelt!" plakátok kiégettek nálam minden ezzel kapcsolatos áramkört.

"Van aki amúgy az ilyen propagandára kapható?"

Van. Több is, mint hinnéd. És légy erős: a politika csak és kizárólag nekik szól. Akinek a háromszavas jelmondatoknál többre van igénye, azzal már nem törődnek a pártok, mert azzal csak a baj van.

2017. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem teljesen korrekt plakátok, az állitsuk meg brüsszellel meg a büszke europai ország vagyunkkal szemben igen is reális amit a jobbik állot, hogx a fidesz szétlopja az országot.

És igen is jo, hogx nem kizárolag kormánx propagandák vannak hanem van ellenoldal.

Neked az jobban tetszett, amikor még a csapbol is kizárolag a fidesz istenitése csöpögött???

2017. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Beszarok. Nem azzal van a baja, hogy a Fidesz szétlopta az országot, hanem azzal, hogy valaki szóvá teszi. Egyébként ne aggódj, Simicska is a Fidesztől kapta a pénzét, úgyhogy ezeket a plakátokra szánt pénzt is áttételesen a Fidesz lopta el tőled.
2017. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vona kb. úgy néz ki rajtuk, mint egy pszichopata robot, nem tudom, ki a marketingesük, aki kitalálta ezt az imidzset. :D
2017. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavar. Nem vagyok jobbikos. A kormány plakátjai se zavarnának ( én nem a kormány propagandából és plakátokból tájékozódok ), de az az én pénzemből van. Márpedig amíg az a veszély áll fent, hogy elmegyek betegen a kórházba és meghalok valami fertőzésbe vagy konkrét példával 4 hónapos várólista van egy mandula műtétre, addig azt hiszem van jobb helye is, mint a demagóg "Magyarország jobban teljesít".

A jobbik plakátjainak sem hiszek, de az legalább nem az én pénzemből van. Ha ők fejlesztés és normális tervek helyett erre akarnak milliókat elverni, váljék egészségére.

2017. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na, ezért van az utakon ennyi baleset. Plakátokat bámulnak az emberek. Elég sokat autózok, de egyetlen plakátra nem emlékszem, nem ugrik be egy sem.
2017. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező: lehet, hogy irritál a Jobbik plakátja, de igaz. A fideszé szintén irritáló és még hazug is. Kb ez a különbség... Előbb szavazok jövőre a Jobbikra, mint a Fideszre, az is biztos, ha üveges a tekintete, ha részeg, ha sárga, mint erre a mocskos korrupt bandára.
2017. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Engemsemmilyen plakátáradat nem irritál,mert nem foglalkozom vele. Az már jobban zavar, amikor egy tv- műsort, vsgy sportközvetítést sem lehet nyugodtan végignézni úgy, hogy ne tolnák az ember képébe: "Állítsuk meg Brüsszelt!"
2017. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!