Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 4 éva halt meg Horn Gyula...

4 éva halt meg Horn Gyula néhai miniszterelnök. Hogyan fognak emlékezni rá?

Figyelt kérdés

Ez manus volt minden csak népszerű nem ebben az országban(ok a napnál világosabb), legalább is én így figyeltem meg. Milyen nekrológot lehet hozzá mégis ezentúl mondani?

Jelen állás szerint hogy marad meg Ő? Marmint a közhangulatban, mindenét tekintve.



2017. jún. 19. 13:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%
Sugárban hányással.
2017. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%
A magyaroknak semmi bajuk vele, persze pár elenyésző számú gyűlölethuszár mindig megpróbálja majd ezt erőltetni de hiába. Nem tapad senki vére a kezéhez még úgy sem, hogy pedig valóban olyan érában is volt ő politikus amikor veszélyes lett volna nyíltan szembehelyezkedni az elnyomó hatalommal. De mikor végre lehetett akkor bebizonyosodott, hogy egyike volt a jobbfajta politikusoknak.
2017. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az nem úgy van hogy halottról vagy jót vagy semmit? Mindegy. Amúgy nem tudom én ezerszer írtam már róla nem méltatva finoman szólva és sosem törölték amit írtam.
2017. jún. 19. 14:39
 14/23 A kérdező kommentje:
Bátyját nem lelőtték, brutálisan halálra gázolták, de nem derült ki hogy ki. Vagy egy szovjet kocsi vagy forradalmárok. De a lényegben igaz, ő abban a tudtaban volt hogy forradalmárok voltak. És nekem sem tisztem védeni, nem is akarom, csak szeretem ha objektívek vagyunk.
2017. jún. 19. 14:41
 15/23 anonim ***** válasza:
Mivel a magyar amúgy se beszél egy idegen nyelvet sem és elég korrupt ahhoz, hogy mindent megszépítsen, ezért úgy ragadt meg a köztudatban, hogy "Vagy jót vagy semmit", holott eredetileg latinul "Vagy JóL vagy semmit" jelentene.
2017. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Értem. Csak kegyelet sértés ne legyen szerintem az a lényege mindkét változatban. :-D
2017. jún. 19. 15:08
 17/23 A kérdező kommentje:
Egyébként azt is hozzákérdezhettem volna hogy minek után vannak kétes megítélésű személyiségek múltunkban, Ő melyikbe fog tartozni? Az egyértelmű negatívra, vagy a kétesre?
2017. jún. 19. 15:36
 18/23 anonim ***** válasza:
30%
Még majdnem az a világraszóló szégyen is megesett hogy kitüntessék. Szerencsére az akkori köztársasági elnök észnél volt és nem engedte.
2017. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
9%

"Nem szándékom és nem is tisztem védeni Horn Gyulát.

Mindenesetre felteszem a kérdést: ha a te bátyádat lövik agyon a 'forradalmárok', te melyik oldalra állsz?

Melléjük, vagy ellenük? "


Horn Gyula bátyját egy szovjet teherautó gázolta halálra, nézd meg a youtube linket ott is elmondják. De mégha a forradalmárok voltak is, akkor ez mentség az ártatlan emberek lövöldözésére?

2017. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kapott egy csomó kitüntetést 1989 után is. Ezért kérdezem hogy Ő most akkor hol lesz a köztudatban?
2017. jún. 19. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!