Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népességfogyás folytatódik...

Népességfogyás folytatódik Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 23. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nem hiszem, hogy az adókedvezmények, CSOK, stb. megállíthatná ezt.
2017. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát bizony folytatódik. Kivéve a cigányoknál, azok még mindig szaporodnak, mint a patkányok. Pár évtized és többségben lesznek. Aztán ha elfogy a magyar, ők is kihalnak, mert a parazita nem élhet gazdatest nélkül. Utána végre meg lehet alapítani az új izraeli államot Magyarország helyén.
2017. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
igen, szerencsére.
2017. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szántóvető ***** válasza:
100%
a cikkben meg sem említik az elvándorlást pedig az is népességfogyás.szóval a folyamat nem megállítható,akármennyi segélyt is osztanak szét családtámogatás címszó alatt.
2017. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Addig amíg olyan körülmények lesznek, hogy egy család csak spórolással tud megélni lesz is népességfogyás.
2017. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

igen folytatódik sőt ugrásszerűen csökken a magyarországon gyereket vállaló magyarok száma


csok? ne vicceskedjünk amikor két pályakezdő 160 ezret visz haza mire vállaljanak gyereket?


fidesz kormányzás alatt ez nem is fog változni egyszerűen a demagóg gyűlöletkampányon kívül meg stadionépítésen kívül képtelen másra


a fidesz állatnak nézi a nőket, "majd ha szült 4-5 gyereket akkor nem veri meg az ura" kb ez a szint náluk

2017. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ja hát tényleg :) Nekem pedig most esett le,hogy mondod ,hogy a cikk nem is említi az elvándorlást ami népességfogyásnak minősül.
2017. jún. 23. 12:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, öregedik a társadalom, sokan halnak, kevesen születnek és a fiatalok kimennek külföldre.
2017. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez valóban nagy baj :(

De ahogy masoknaki is föl tűnt , nincs itt akik elhadjak a szülő hazájukat, sokan hagyak el a megélhetés miatt az Oraszagot.

Ahogyan én is tettem, és ketto gyermekem is követett engem, azt nem értem hogy itt 400€ /hét az átlag kereset, mig otthon 100.000?

Nem is tudom, ti jobban tudjatok.

És minden ugyan annyiba kerül pl... élelmiszer, ruhanemü, és egyébb tárgyak is.

Miért van ez hogy Országok kozott, ilyen különbség van???

Bezzeg a parlamentben ülő emberkéknek több házuk van mint új a kezünkön a pénzről már nem is beszelve.

Amiket lát az ember a tv ben, YouTube on .....:( mindegy ez már eltér a kerdestol, bocsi. :)

Szó....szerintem a kivándorlók száma is hozatortozik a népességfogyáshoz, mert a gyerekem itt fog majd 20 év múlva családot alapítani, nem pedig ahol született, és erről Magyarország tehet. :(

2017. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"mig otthon 100.000?"


127500 bruttó ami 84788 nettó HAVI bér

30 napos hónap esetén ami átlagnak számít, 2826 forint naponta, ebből egyél, lakj vegyél bérletet stb

egy kiló bóvli kartonból készül tesco kenyér 200 huf

számolgass

2017. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!