Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Németországban a melegházasság...

Németországban a melegházassággal külföldiek szerezhetnek állampolgárságot, úgy, mint a heterók?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2017. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez nagyon vonzó lehetőség lesz sok kelet-európai melegnek gazdag német férjet fogni.
2017. jún. 30. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kinyílt előtted a nagy lehetőség.
2017. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Házassággal mindenhol lehet állampolgárságot szerezni, de CSAK házassággal sehol se!
2017. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem untad még meg ezt a Németországos-homós kérdést?
2017. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan de a hàzassàgon tul 3-4 èv ott tartozkodas is szükseges,de amugy mert lenne vonzo a kelet europai melegeknek? Hollandiaba màr règota van ez a lehetősèg,mègaem vandoroltak ki tömegesen e Celbol melegek kelet europabol
2017. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Németországban eddig is volt élettársi kapcsolat, mint intézmény, ami törvényesen elismeri az azonos nemű párokat.


Engem melegként az a dolog felháborít, hogy már mióta van szó melegházasságról Németország esetében, aztán mikor Merkel rájön, hogy a hatalmát így tudja megtartani, akkor lelkiismereti okból való szavazás ide vagy oda, de a CDU is megszavazza, mert ha nem teszi, akkor Martin Schulz lesz a legközelebbi kancellár.


Félre ne értsen senki, örülök én ennek, de nem annak, amiért bevezették. Érdekes módon a briteknél, íreknél nem a választási kampány kellős közepén tették meg.


27/f/m

2017. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Németország a melegek kánaánja.

Hollandiában inkább nagyon szabadok az emberek,de Németországban kifejezetten a melegeknek jó.


Na,meg Európa legfejlettebb gazdasága,ahol nagyon jó szociális háló van.

Szóval szerintem ez nagy dolog.

És biztos sok csóró,nyomorult országból származó meleg ki fogja használni ezt a lehetőséget.

2017. júl. 1. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!