Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar kormány tudna...

Ha a magyar kormány tudna földönkívüli bizonyítékokról, azt vajon eltitkolnák szerintetek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok itt mint pl. a Dunakanyari Roswell, és más vélhetően megtörtént esetek.

2017. júl. 1. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a jelenlegi kormány nem titkolná el, még fel is épitenének valami frankó kampányt, hogy támadni akarnak az ufók szóval épitsünk lézerkeritést Magyarország felé :D
2017. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Igen, mert ha kitudódna, liberálisok kampányba kezdenének: Te is más vagy, te sem vagy más, tégy az idegengyűlölet ellen - fogadjunk be kis szürkéket hazánkba. Kell a kulturális sokszínűség.
2017. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Aztán jönnének az "Állítsuk meg a Marsot" palkátok.
2017. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Persze hogy.

Ha vannak földönkívüliek, akkor mi lesz a szentkeresztyénységgel meg a KDMP-vel?

2017. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Óriási mutyit csinálnának belőle és mellesleg kampánycélokra is felhasználnák, lehetőleg gyűlölet- és félelemkeltő formában, mert ez már nagyon megy nekik.


Minek a kitaposott ösvényről letérni?!

2017. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy titkolnák el. Teleplakátolnák vele az országot és valahogyan még Brüsszelt meg Sorost is belekevernék.
2017. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én korábban egy gépész cégnél dolgoztam egy vízsszerelő fockó mellett. Egy végtelenül egyszerű melós parasztember volt az ötvenes éveiben. Engemmsosem erdekelt ez a téma, zenét halgattam stb. Néha a kollegákkal viccelődtek a hedseregben megélt csínyekről. Egy nap pont az anyagot vártuk a főnöktől, amikor is ülna széken, néz ki a fejéből és elkezte mondani, hogy amikor katona volt, volt/van a Mátránál egy katonai létrsítmény, ahol látott idegeneket. Mondja, hogy akkorák lehettek, mint egy nyeszlett negyedikes-ötödikes gyerek és olyan pici volt a szájuk, hogy még a cigaráttacsikket se tudta volna belerakni. Taglalta a szinüket, hogy milyen nyigalmat árasztottak stb. Ott ültem én is és csak kamilláztam. Nagyon bizarr volt.
2017. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus libsi kampány lenne szerintem mint a 90-es években az MTV - ben.
2017. júl. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!