Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarorszagon is napirenden...

Magyarorszagon is napirenden az extremizmus elleni harc?

Figyelt kérdés

Szlovakiaban elek, ahol egy parlamentbe bekerult partot /LSNS -Kotleba/ a mainstream kikialtott extremnek, nacina es fasisztanak, es most ellenuk harcolnak, annyira hogy mar be is akarjak tiltani. Szoval nagy a cirkusz korulottuk, folyik a mediaakampany ellenuk.


Nekem ugy tunik, ez csak Szlovakiara jellemzo. Van valami hasonlo Magyarorszagom is? Van a magyar parlamentben extremnek, nacinak, fasisztanak nevezett part ?


Mi a helyzet a Jobbik parttal ? Eddig ok voltak a nacik es antiszemitak, de mostansag ez nem igy van ?



2017. júl. 2. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Jobbik forog, mint a szélkakas.


Egyik nap még ősmagyar sámánhívők, másnap már mély keresztények.


Egy nap még iszlamista diktátorokat dicsérnek, másnap már kiirtanák az összes migránst.


Nemrég Amerikát kezdték isteníteni, mert az ottani mormon vallás papja mondott valami nekik szimpatikusat, aztán valami miatt megint ócsárolni kezdték.


Egyszer még elmondták Oroszországot mindenféle gonosz, kommunista birodalomnak, aztán meg Putyint éltették.


Szerintem ez az átköltött vers jellemzi legjobban a jelenlegi Jobbikot:


"A Jobbik kaszagyárat lát a látcsőn és tejüzemeket, és a nemdolgozót, aki Warbit szerelget.


Felest, füttyös barackost, fröccsöt és söröket,

s a sörök közt két vodkát, melyet egy ukrán árus öntöget.


S mi föntről látható káosz és pusztulat,

az az idill, az ordító zenés kamasz.


Mulatós kazi kezében, körötte sok üveg,

s az utcákon vízipisztollyal lövöldöz a gyerek.


S ott a Volánbusz, e színes népség szekere,

A belőle áradó zene hol cigány, hol kék a szeme."

2017. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs, a Fidesz igyekszik minden igényt kielégíteni.

2010 előtt viszont napirenden volt, ugyanaz folyt a csapból, amit te mondasz.

2017. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Én is felvidéki vagyok mondjuk én Kotlebára szavaztam és sokan másik is mégpedig a szociális rendszer igazságtalanságai miatt amit csak ők mertek eddig nyíltan kimondani.

Tudni illik Szlovákiában a szociális segély 60€ a családi pótlék egy gyerekre 20€ igen aki elveszíti a munkáját annak itt annyi. Szóval ha nem látom saját szememmel a postán hogy a romák 400-600€ fesznek fel postán akkor el sem hiszem én azért a pénzért heti 40 órát dolgozom valakik akik meg életükben nem dolgoztak ennyi pénzt kapnak. Ezért van az hogy sok magyar is Kotlebára szavazott még akkor is ha voltak magyarellenes kijelentései és tettei

2017. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!