Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migránspártiak gyűlölik és...

A migránspártiak gyűlölik és lenézik a vidékieket?

Figyelt kérdés

Pár kérdéssel lejjebb olvastam ezt a kommentet:

"A falusi lakosságnak köszönhetjük Viktort, a britek a Brexitet, az amcsik Trumpot. És főleg az idős falusi lakosságnak. Megkeseredett alkeszek üldögélnek a kocsmában meg a templomban, és jól megbeszélik egymás között, hogy milyen király lenne, ha az országuk szarrá menne és ők megint jelentősek lennének."



2017. júl. 11. 18:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%
Ugye nem arról van szó, hogy 1 db vélemény miatt általánosítani tervezel embereket?
2017. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Ylyria ***** válasza:
72%
De, arról van szó...😒
2017. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
35%

Minden országban a vidéki lakosság tudja inkább, hogy mi a helyes az illető országnak.


A nagyváros nem embernek való hely, többnyire szedett-vedett gyülevész keverék népség lakja - közülük kerülnek ki a migránspártiak is, akiknek ősei szintén migránsok voltak.

2017. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
38%
Annyiban igaz, hogy a Fideszt nagyrészt a tanulatlan, falusi réteg preferálja, dehogy miért arra még nem sikerült rájönnöm. Mármint ők azok akiknek ebből nincs hasznuk. Sajnos az ilyen helyeken az emberek a tanulatlanságuk miatt nem látják a fától az erdőt.
2017. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%

Ha mindenkit átengedünk papírok nélkül, az én kis falumon is átvonatoznak, mint ahogy átvonatoztak. Utazhatunk velük az egyébként is nagyszerű MÁV-on...


A vidéki ember, mint ahogy a városi is, inkább rendpárti, nem az emberekkel van baj, hanem az ellenőrizetlen és ellenőrizhetetlen eseményekkel.

2017. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
igen.
2017. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
58%

Kiírtam rólam egy kérdést! Ezt is kipipálhatom :)


Nem beszélek senki nevében a magamén kívül. Az "a migránspártiak" kezdés teljesen indokolatlan.


Egyébként meg cáfolj meg. Ez az idős, tanulatlan, általában túlnyomóan vallásos réteg mindig arra szavaz, ami a lehető legrosszabb mindenkinek. Ők azok, akiknek a 99%-a ellenzi a drog legalizációt, a melegházasságot, a migrációt, stb. Mindent, ami kicsit is más, mint az ő kis világuk.


"A vidéki ember, mint ahogy a városi is, inkább rendpárti, nem az emberekkel van baj, hanem az ellenőrizetlen és ellenőrizhetetlen eseményekkel."


Remekül megfogalmaztad a problémát. Na én nem vagyok rendpárti. Én szabadságpárti vagyok. Azt szeretem, ha eldönthetem mit csinálok. És azt, ha más emberek is eldönthetik. Nem pedig azt, ha minden úgy van, ahogy annak "lennie kell". Vagyis mindenki tiszteletreméltó hagyományos munkát végző keresztény fehér stb. Ha egy néger férfi árulni akarja a testét a sarkon, akkor felőlem csinálja. Az én részem annyi, hogy nem veszem igénybe a szolgáltatásait.


Mondhatjuk úgy is, hogy én megtanultam szarni arra, amihez semmi közöm. Ez a több millió vidéki Mari néni meg mást se csinál, csak megpróbálja a maga keskeny világképét ráerőszakolni arra, amihez semmi köze. És ők azok, akik aztán mindig pontban reggel 8 órakor ott vannak egytől egyik a szavazó urnáknál. És ráadásul az informáltságuk is általában annyi, hogy a Marcsi ezt mondta.

2017. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem idióta dolog egy 70 éves Marinénin számonkérni hogy nem füvezik és nem jár melegfelvonulásra. Ő más világban élt. Már nem változik és nem is érti ezeket. Emiatt nem hinném hogy ő a hüle. Inkább az aki elvárja tőle hogy egyet étrsen az új dolgokkal.
2017. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%
Amit Viktorról, a brexitről és Trumpról írt a kommentelő, az nagyjából igaz, ehhez nem kell gyűlölnie, vagy lenéznie a vidékieket. Az utána írtak, na az már, más kérdés. Én legalábbis, így látom, vidékiként.
2017. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
57%

Én is sok hasonlót láttam már aki telepofával "vidékizett".


Érdekes egybeesés.

2017. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!