Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok, miért tartjátok...

Fiatalok, miért tartjátok többre a Jobbikot, mint az LMP-t?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy szerintetek az MSZP és a Fidesz már kivénhedt, van is benne valami, de az LMP sem volt még kormánypárt, az is fiatalokból áll, és európaibb, emberibb programja van, hitelesebb figuráik.
2017. júl. 12. 22:29
1 2 3
 1/25 Sulek Péter ***** válasza:
66%

nekem szimpatikus a Jobbik, nem tudom miért sima szimpátia. Vona Volner Sneider vagy Novák Előd szimpatikusabb, mint Schiffer vagy Szél ( ők kevésbé szimpatikusak) nem tudják megszólítani az embereket, Öko dolgaik tetszenek.

De a Jobbik de ez csak magánvélemén valahogy hasznosabb dolgokat csinál, én így látom jobban tetszik nekem ők a hitelesebbek.

2017. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
A Jobbikat se tartom sokra, de annak legalább nincs SZDSZ-es múltja és nincs tele libbantakkal.
2017. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kedves első, melyik Vona szimpatikus neked, a régi vagy az új? Nem zavar ez a meglepő pálfordulás?


Miféle SZDSZ-es múlt???

2017. júl. 12. 22:47
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
Mert az LMP semmirevaló.
2017. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
SZDSZ-es múlt: az LMP az SZDSZ roncsaiból alakult párt. Nem véletlen nevezik az "SZDSZ mentőcsónakjának" mái napig.
2017. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Aki privátban írt, kérem, itt tegye.
2017. júl. 12. 22:48
 7/25 A kérdező kommentje:

Az SZDSZ roncsaiból??? Felsorolnátok néhány régi SZDSZ-est, aki most az LMP soraiban ül?

De hisz ezzel a logikával aki már a szocializmus idején is élni merészelt, az mind az MSZMP roncsa :))))

2017. júl. 12. 22:53
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

"SZDSZ-es múlt: az LMP az SZDSZ roncsaiból alakult párt. Nem véletlen nevezik az "SZDSZ mentőcsónakjának" mái napig."


Ez egészen odáig volt csak igaz, amíg a PM ki nem vált belőlük. Azóta köztudottan centrikus pártnak számítanak, van balos és jobbikos vonásaik is.

2017. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Sulek Péter ***** válasza:
83%

1-es vagyok . Igazad van Vonával kapcsolatban zavaró a pálfordulása,de nekem szimpatikus ember volt most is az próbálom megérteni mit miért csinál,és természetesen nem mindig értek vele egyet, de attól még szimpatizálok a Jobbikkal.

Amit még fontosnak érzek leírni a Jobbikban nagyobb a potenciál több a jó képességű politikus szónok pl Gaudi is jó volt. Az LMPP-ről Schiffer jut eszembe akit bírtam meg msot Szél, szerintem Hadházy mellé lövés volt nekem azóta még annyira sem szimpatikusak mint eddig.

2017. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%

"Nem véletlen nevezik az "SZDSZ mentőcsónakjának" mái napig."


Ezt úgy nagyjából a kurucinfós meg a többi szélsőjobbos portál "újságírói" mekegték még 2010 körül, hogy új SZDSZ, rajtuk kívül senki, de jelzésértékű, hogy már ők se, kicsit le vagy maradva.

Nem is beszélve arról, hogy az LMP politikája semmiben nem hasonlít az egykori SZDSZ-éhez. A volt SZDSZ-es politikusok, akik állítólag "mind LMP-sek" lettek ma szinte mind az Együtt-ben, DK-ban, vagy épp Fodor pártjában vannak, ha az LMP az új SZDSZ, akkor a Jobbik az új Kisgazdapárt, mert ugyanannyi köze van a Jobbiknak a Kisgazdákhoz mint az SZDSZnek az LMP-hez.

2017. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!