Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi volt a véleményetek...

Nektek mi volt a véleményetek a vizes VB megnyitóünnepségéről? Mi tetszett benne és mi nem?

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 22:39
 1/8 anonim válasza:
39%
Szerintem elég ciki volt hogy a himnuszt csak úgy simán lejátszották ha már ennyi pénzt elpazaroltunk csak a megnyitóra legalább telhetett volna egy híres magyar énekesre aki élőben énekelte volna el a himnuszt. A másik nagy csalódás az volt még a himnusz előtt valami bohócoknak öltözött emberek ott álltak a színpadon és próbáltak valami műsort csinálni. Szerintem annak a produkciónak semmi értelme nem volt sőt szerintem felesleges pénzkidobás volt! Hogy valami jót is mondjak szép volt hogy az Országházra vetítettek különböző motívumokat és az is tetszett hogy a különböző tánc csoportok nagyon összhangban táncoltak.
2017. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Először furának tűnt, nagyon a mi országunkra volt "koncentrálva" az egész, mintha rólunk szólna, noha az olimpia nem rólunk szól, hanem.. a sportolókról, jó, kicsit arról az országról is, ahol van az olimpia. Ettől függetlenül nagyon jó megoldások voltak benne, és a végén már tetszett, nem bántam meg, hogy kicsit újítottak. Fura, de minden fura, ami még új, ha nem, hát az még jobb. Szép volt, valójában nekem mindegy is, főleg azon gondolkodtam, hogy vajon a külföldieknek tetszik-e. Ha tetszik nekik, ami igen csak lehetséges, akkor nekem jó. Szép volt összességében.
2017. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pro Patria ***** válasza:
57%

"Hogy valami jót is mondjak szép volt hogy az Országházra vetítettek különböző motívumokat"

- Nem a Budavári Palotára gondolsz?


_________________


"az olimpia nem rólunk szól, hanem.. a sportolókról, jó, kicsit arról az országról is, ahol van az olimpia."

- Vizes világbajnokság. De egyébként értem, amit mondasz, viszont az olimpiai megnyitók is az adott ország kultúrája köré épülnek fel. Így volt Athénban, ilyen Pekingben.

2017. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
A műsor tűrhető, a beszédek szörnyű, Cee Lo Green összecsapott és gyenge volt véleményem szerint.
2017. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
43%
Szerintem a tortrnelmi resz tul hosszu volt, oriasi eges volt hogy annak a kulfoldi vendegenekesnek nem mukodott a mikrofonja. Nagyon tetszett mikor a kulonbozo sportokat mutattak be.
2017. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Bohóckodás volt az egész...

Hányinger és gusztustalan volt, sz***r szervezettség, tle technikai hibákkal...

Nem csodálom, hogy a kutya se volt rá kváncsi, alig voltak a rendezvényen.

Többszázezres tömegr számítottak, de alig voltak pár tízezren...

170milliárd a semmibe!

Felesleges próbálkozás volt!

El tudom képzelni, mi lett volna az Olimpia esetében...

2017. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nagyon tetszett, látványos volt, világszínvonalú!

De! Az Anna-bálos rész nagyon nem jött be, illetve a "sztárénekes" felesleges volt...nélküle jobb is lett volna.

2017. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon szép volt és felemelő érzés volt, hogy mi Magyarok rendeztük meg ezt a nagyszerű eseményt. Köszönjük szépen !
2017. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!