Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország nyugati részén...

Magyarország nyugati részén élők közül sokan miért vannak elszállva?

Figyelt kérdés

Vannak a szakon olyanok, akik Sopronból,Győrből jöttek ide (BP) tanulni.

Kicsit elvannak szállva.

Annyira nem lehet egyedi eset.


Az egyiknél anyuka, apuka az Audinál dolgozik és ötössel meg hetessel kezdődő fizetésük.


A másiknak az apja hentes Osztrákiában, a kislányának vett már autót,igaz egy használt Polot nem egy Porschét,de akkor is és a budapesti lakás sem bérelt, hanem saját tulajdon.


Ehhez jön még hozzá egy nagy csipetnyi nagyképűség.Vagyis, "sokszor gondolkodtam, hogy Ausztriába megyek főiskolára", a másiknál "putri ez a város, Münchenben kellett volna felvételiznem".

Az igaz, hogy a német nyelv mindkettőnek jól megy, de azért nem kellene úgy tenni, hogy a budapesti felsőoktatási intézménynek örülnie kelljen, hogy őnagyságuk idejött tanulni és nem Bécsbe vagy Münchenbe.


De, amikor Sopronban nyaraltam, ott is tapasztaltam egyfajta gőgöt.


2017. júl. 17. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megjöttek a "vidéken még a metro is jobb legalábbis jobb lenne a vó'na" és társai.Egyetlen szereplő aki elfogulatlan sőt PC mentes a farokméregetéses vitában az a piac, avagy ahol legdrágább az ingatlan az a jobb hely, többi melléduma. Persze almát az almával körtét körtével kell hasonlítani nem pedig új építésű villát lakótelepi garzonhoz.
2017. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"sokszor gondolkodtam, hogy Ausztriába megyek főiskolára", a másiknál "putri ez a város, Münchenben kellett volna felvételiznem".


Erre a helyedben azt válaszoltam volna, hogy senki nem akadályozza meg, hogy Bécsben vagy Münchenben vagy Ausztriában tanulj! Nyugodtan elmehetsz, senkinek nem fogsz hiányozni! :)


Amúgy ez nem egyedi eset, az ország bármely részén találkozhatsz hasonló emberekkel!

2017. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"hogy Bécsben vagy Münchenben vagy Ausztriában tanulj!"


München vagy Ausztria akart lenni, bocsi!

2017. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!