Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a legszimpatikusabb személy...

Sulek Péter kérdése:

Ki a legszimpatikusabb személy a politikában rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés
AZért írtam így,mert lehet polititkus, miniszter politikai újságíró, polgármester, politológus aktivista stb bárki akár tévés is akinek a politikai nézeteivel stíílusával egyetértetek.
2017. júl. 17. 23:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6: vagyok. Tudtam hogy valaki kimarad. Botka László kimaradt. Ha még eszembe jut valaki ide írom.
2017. júl. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 sans-culotte válasza:
Medgyessy Péter. De az igazi baloldali személyiségektől akik a népet képviselték a magyar történelemben ő is nagyon messze áll. Igaz a többi meg sehol...
2017. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ángyán József. Ő volt annyira gerinces, hogy amikor világossá vált számára, hogy Orbán nem tartja a szavát, inkább kiszállt.
2017. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%
Orbán Viktor. Megvéd engem a bevándorlóktól és még rezsit is csökkentett. Remélem megint ő nyer majd :DD. Egy nyugdíjas nő.
2017. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vona Gábor


A tartása, kimértsége miatt. Miniszterelnöknek szánta az Ég és Föld.

Nem egy paprikajancsi, karizmatikus, bár már Orbán Viktor is azzá vált az elmúlt évekven, de Vona így született, hidegvérű,kizökkenhetetlen. Egy igazi tökéletes katona!

2017. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olvasgatom olvasgattam, a listámat, de nem jutott el az agyamig, hogy ki maradt ki pedig tudtam, hogy valaki kimaradt. De egy másik kérdésről eszembe jutott végre: A Göncz Árpi bácsi.
2017. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!