Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekelne, hogy a közelgő...

Érdekelne, hogy a közelgő választások során kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
Egy rövid indoklást is szívesen olvasnék,hogy miért pont így esett a választásod és az is érdekelne hányadik alkalommal fogsz szavazni.Előre is köszi minden választ!

2017. júl. 18. 19:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
46%

jobbik


elegem volt a fidesz rombolásából

2017. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
29%

Fidesz.

8.

2017. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%

Aki el tudja zavarni a Fideszt és nem Mszp, jelenleg ez a Jobbik.

3. szavazatom lesz.

2017. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
63%

Nemtom.

Szerintem keresek valami UFO-hívő pártot és arra. Vagy ha nincs ilyen, akkor valami gagyira.

2017. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
Momentum!!!
2017. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg lehet választani?! Én úgy tudtam, hogy csak Viktorra szabad.
2017. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
22%
Fidesz.
2017. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
24%

Egy olyan pártot szeretnék, ami nem akar feltétel nélküli nyugatbarát politikát, népvándorlást, melegházasságot, genderista nevelést és feminista kvótákat.

Jelenleg ilyen a Fidesz, a Jobbik, az Identitesz és a Haza nem eladó.

A Fidesz a lopással és a korrupcióval leszerepelt. A Haza nem eladó gazdaságpolitikája túl komcsi, a reklámok túl populisták, egyébként meg diktatórikus párt. Az Identitesz ideológiája a hungarizmus, ami békeidőben működésképtelen lenne, bár háborúban működött.

Egyelőre marad a Jobbik, de a legjobb nekem egy "demokrata szélsőjobb" lenne a jelenleginél liberálisabb gazdaságpolitikával. A 70 -es évekig egyébként volt ilyen Svájcban, ahol már akkor is mindent a nép megkérdezésével és jóváhagyásával csináltak, de a nők pl nem szavazhattak.

2017. júl. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
32%

FIDESZ, befogott orral.


Hazaáruló, migránsokat importáló pártra nem szavaznék, ez fontos szempont.

MSZP: Botka nekem nem tűnik hitelesnek, inkább egy álszent maffiavezér képét festi. És a "fizessenek a gazdagok" demagóg felkiáltással sem lopta be magát a szívembe (hisz ezt nyilvánvalóan első körben rátolnák a középosztályra, azaz rám).

DK: muhahaha, nem.

PM: Bajnaival még el is gondolkodnék róla, de így esélytelen.

Együtt: szépen fütyül, de ez nekem kevés

LMP: no Schiffer? No... Komolyra fordítva a szót, Schifferrel az értelem hagyta el a pártot.

Jobbik: lehetett volna talán, bár azért kormányon nem szívesen láttam volna őket (esetleg koalícióban). De azzal, amit mostanság művelnek, elásták magukat. Most végül akkor szét is szakadtak?

Momentum: először szimpatikusak voltak, de most már egyre kevésbé. (Aláírtam a népszavazási kezdeményezésüket.) Az egyik vezetőjük meleg - ami nem érdekelne amúgy - de emiatt a lényegi kérdések elé helyeznek ilyen baromságokat, mint az egyneműek házassága. Egyre inkább tartok tőle, hogy ez is csak egy báránybőrbe bújt SZDSZ kezdemény. Otthonteremtés helyett lakásbérlés nyomatása, nem jó irány.

FIDESZ: jobb híján ez marad. Kint tartják a migránsokat, képesek kormányozni, néha (véletlenül?) jót lépnek. Nem az az első gondolatuk, hogy kiárulják az országot a nagytőkének (pl: mértéktelen IMF hitelek felvételével). Sokat lopnak viszont. Romokban az egészségügy. Borzalmasak ezek a szánalmas plakátkampányok. Mi a fityfiritty volt ez az BKK online jegyvásárlás bénázás? És mi ez a kommunikáció, hogy őket meghekkelték?


Áhh, az is lehet, hogy inkább hazamegyek. Oh, wait....

2017. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%

"FIDESZ: jobb híján ez marad. Kint tartják a migránsokat"


A 17.000 fideszmigráns a kötvénymutyival akiknek kamatostul fogsz pár év múlva tejelni visszafele? Gyerekek, nálatok ostobább báránycsorda tényleg nincsen.

2017. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!