Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyjuk, hogy ez az...

Miért hagyjuk, hogy ez az ország kizsigereljen bennünket?

Figyelt kérdés
Felkelünk hajnalban elindulunk dolgozni 8-10-12 órákat naponta.Keresünk bruttó 160 ezer forintot és készhez kapunk 106 ezer forintot mert mindenféle hülyeségre levonják,mire oda kerül a sor úgysem kapunk nyugdíjat,orvoshoz nem is nagyon járok,de ha mégis elmegyek egy utolsó recepciós arrogánsan és lekezelően bánik ott az emberrel.mikor szegény nagyanyám befeküdt olyan volt ott a koszt mint a raboknak a börtönben,más országokban ehhez képest szállodai menü van....csúnya ezt mondani de magyarként utálom a hazámat,vagyis ezt az egész rendszert amiben vagyunk.Sosem lesz jobb?Mi magyarok nem lázadunk fel? XD

2017. júl. 21. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Az XD a végén különösen hitelessé teszi a nyafizásodat.
2017. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%

Miért nem tanultál az ország pénzén, hogy ne kelljen 100 ezer forintért 12 órát melóz?

Miért nem tanultál, hogy legalább az alapját értsd, az adózási rendszernek?

Miért nem vállalkozol az ország(EU) pénzén, hogy többet keress?

Miért az országot hibáztatod azért, mert élhetetlen vagy?

2017. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%

Figyelemmel kísérted mi zajlott Ukrajnában a Majdan-féle felkeléskor?

Na én olyat itthon nem szeretnék. Jobb lett azóta a helyzet Ukrajnában? Na ugye...

Mit akarsz elérni? Hogyan fogod azt elérni "lázadással"?

Mondhatnám, hogy "a nemzetközi helyzet fokozódik". De komolyan, a világ egy újabb, mégsúlyosabb válság felé rohan, mint a 2008-cas. Semmi jóra nem számítok... Visszasírjuk még ezeket az éveket, úgy érzem.

2017. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Szétverheted a téged kizsigerelő országot, de tudsz-e jobbat összerakni? Amennyire a leírásod alapján vitted, nem hiszem. Miért lázadnék veled?
2017. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha a parlamenti választáskor a választók zöme nem a jelen kormányra szavaz, akkor megváltozhat a helyzet. Csak éppen nem biztos, hogy mindenki hasonló véleményen van.
2017. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha vàltoztatni akarsz tedd meg de valszeg meg is tetted avval hogy kiirtad csak ez kevèsbé volt kèrdés amit kiirtàl mint inkább válasz azoyknak akik iranyitani probalnak helyes szukseges is hogy megvèdd ami a tied
2017. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Nem értem én sem miért elégedettek az emberek. Azt is megfigyeltem hogy aki úgy érzi, kicsit jobban megy neki mint másoknak azt élvezi ha belerúg a szegény emberekbe.
2017. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Választáskor adott a lehetőség a változtatásra, még ha jelen körülmények (ellenzék megosztottsága, tehetetlensége, stb.) nem is egyszerű.
2017. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
160 bruttómmal bemegyek 2-őt túlórázni,és megkapom a kezembe a 160-at,plusz juttatások.Tavaly 130 bruttoval(ezek voltak az átlagbérek) 3 műszakban más helyen kaptam 91-ezret kb. kézhez.Nekem jól jött a felemelés,mert egyedül fenn tudok tartani egy albérletet,előtte nem tudtam volna.Alapban kizsigerelés az egész rendszer,azért dolgozol hogy fenn tudd magadat tartani,kussban legyél,nehogy többre vidd,jól ki van ez találva.Modern rabszolgaság,csak így nincs kimondva.8 órát dolgozok naponta,rendesen robotnak érzem magam,jól elfáradok,ebben a 8 órában kb. ezerszer gondolom azt hogy menjen mindenki a jó büdös p...ba,aki ezt kitalálta.Én benne lennék lázadásba ,mi bajom lehet,de nagyon sokan féltik még azt a kib...ott pár ezres fizetésüket is,pedig nem semmi lenne ledönteni a kormányt,és mi uralkodnánk :)
2017. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Vannak 500 ezres kezdőfizetésű informatikus állások betőltetlenül. Miért nem tanultál ?
2017. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!