Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy a csudába van még ennyi...

Árokpart kérdése:

Hogy a csudába van még ennyi fideszes? Mikor 2002 és 2010 között fényévekkel jobban éltünk mint most?

Figyelt kérdés
Sokan írták ezen az oldalon, hogy annak idején Medgyessy csődbe vitte az országot. Nem emlékszem, hogy Magyarországon bármikor is csőd vagy ahhoz közeli helyzet lett volna. Sőt a válság idején is jobb volt az életszínvonal mint most. Egyszerűen nem értem az embereket. Kinek annyira jó most?
2017. júl. 22. 11:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

# 10/10 Időpont ma 14:02


Tehát szerinted az teljesen normális, hogy a kormány kirántja más alól az egzintenciát, mert hát találékonynak kell lenni.


Látod, ezért tart itt ez az ország.

2017. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
:O
2017. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem ràntja, rántotta ki senki alól semmit. Ezt csak bebeszèled magadnak, mert kèptelen vagy arra hogy sajàt magad vàllald a felelősséget az èletedèrt. Könnyebb màsra kenni.
2017. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ugyan Fidesz- szavazó, de én nagyjából ugyanúgy élek most is, mint akkor. Illetve, egy kicsit jobban talán, de abban nincs szerepe a kormánynak. Viszont azért az hülyeség, hogy akkor jobban éltünk volna. Az más kérdés, hogy a Fidesz, sokkal jobb pozícióbol kormányozva is csak ennyire volt képes.
2017. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
11 ezek szerint téged az előző kormány tartott el? Mert máshogyan nem tudom elképzelni, hogy egzisztenciát rántson ki alólad egy másik kormány. Ha viszont így volt, akkor nagyon helyes, mert ingyenélő voltál, ideje mostantól dolgozni, és meglátod, azzal is lehet egzisztenciát létrehozni. Én ezt teszem minden kormány alatt, és lám, senki nem húzott ki alólam semmit!
2017. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

"Az más kérdés, hogy a Fidesz, sokkal jobb pozícióbol kormányozva is csak ennyire volt képes."


A Horn-kormánynak 94-ben szintén kétharmados többsége volt (csak a szociknak 72%, de azért bevették az SZDSZ-t is, hogy ne csak rájuk kenődjön a sz..r), ebben az időszakban született meg a Bokros-csomag.:-) Csak azért nem vándorolt ki a fél ország, mert nem voltunk még az EU tagja.

Fényévekkel max a segélyből élőknek ment jobban, most már azért is meg kell dolgozni, és ez sokaknak nem tetszik.:D Nekem, mint jól kereső, nagycsaládos diplomásnak, nem volt anyagi problémám a szocik alatt sem, viszont az egykulcsos szja és a családi adókedvezmény kifejezetten pluszt jelent.:-)

2017. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
10%
#16: Igen, ők is visszaélhettek volna a "túlhatalmukkal", belepiszkálhattak volna az Alkotmányba, a választási rendszerbe, körzetekbe, de nem tették...
2017. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

# 13/17 Időpont ma 16:53

# 15/17 Időpont ma 20:58


Ennyi ésszel szabadlábon, de komolyan. Trafiktörvény, földtörvény, mondanak nektek valamit? Kaszniótörvény, dohánymentességi törvény?


Hihetetlenül meghunyászkodóak vagytok, ha szerintetek ez csak az ingyenélőket érintette rosszul :-D

Szánalmas.

2017. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"#16: Igen, ők is visszaélhettek volna a "túlhatalmukkal", belepiszkálhattak volna az Alkotmányba, a választási rendszerbe, körzetekbe, de nem tették..."


Mért piszkált volna bele a pufajkás a szoci időkben készült Alkotmányba???:DDDD Vagy abba a választási rendszerbe, amitől négyötödös többségük lett?:D

2017. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

# 19/19 Időpont ma 23:45


Akkor nyaltjaid miért piszkáltak bele? :-) A "nemvótmegfelelőjuj" nem érv, szólok előre.

2017. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!