Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme belépni itthon...

Van értelme belépni itthon egy pártba?

Figyelt kérdés
Úgy alapvetően érdekel a belpolitika, meg igyekszem követni a fejleményeket + szeretek emberek közt tevékenykedni, viszont fenntartásaim vannak azzal kapcsolatban, hogy később nem fázhatok e rá azzal, hogy csatlakoztam egy párthoz és anno ott voltam x ideig
2017. júl. 23. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van, de a párton belül maradj meg autonóm embernek
2017. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Naná hogy megéri, azon ritka melók egyike ahol pár év alatt meg tudod tömni a zsebedet.

Meg ugyan miért fáznál rá, az elszámoltatástól nem kell félned ebben a nyomi országban, a megszerzett pénzedből meg simán el lehet simitani minden gubancot.

2017. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 I noor Y ***** válasza:
45%
Mindennek van ertelme es semminek sincs
2017. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha az elveid képviselése odáig terjed csak, hogy ne legyen belőle esetleg hátrányod akkor nem.

Inkább valami civil szervezet a neked való, még csak nem is kell politikához kötődjön, mentés kutyákat, hajléktalanokat vagy rendezz virágágyásokat. Megvan a közösség, teszel valami jót és még később nem is jelent hátrányt.

2017. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Csak ha náci párt. Minden más egy rakás szar.
2017. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is éppen tervezek belépni egy pártba. Kérdező, te melyikre gondoltál?
2017. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4es normálisabb helyeken nem néznek ki azért, mert esetleg más a világnézeted. Annyira azért ez nem lenne fontos nekem, hogy kockáztassak.
2017. júl. 23. 16:40
 8/17 A kérdező kommentje:

Egyébként a momentumon gondolkodtam. Alapvetően szimpatikus a kommunikációjuk, meg hogy többnyire fiatalabbak vannak benne ( + hasonló világnézet).

Nem politikai karrier miatt, csak a kíváncsiság, hogy milyen is ez + amit még írtam :P

2017. júl. 23. 16:42
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Én is beléptem egybe. Nem vagyok tevékeny ember, igazából csak a tagdíjjal akartam támogatni őket és a bizalmammal.

Olykor húzom a számat, mikor látom a belső vitákat, máskor pedig még örülök is neki, mert van saját véleményük és mindig kompromisszumra jutnak.

2017. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, megkérdezhetem, melyikben vagy?
2017. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!