Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem logikátlan,...

Csak szerintem logikátlan, hogy a családon belüli erőszakra az orvosság az, hogy gyereket szülnek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több olyan kijelentést hallani a fideszesektől,hogy "az a világ,aki teleszüli".

Na,meg a fideszes asszonykák olyan táblákkal mentek ki,hogy "szülj gyereket,nem ver meg a férjed".


Ehhez képest én még egy családban sem láttam olyat,hogy valakit azért vertek volna meg,mert nem akart gyereket szülni.

Az ellenkezőjét viszont rengetegszer,hogy a gyereksírást nem bírta elviselni az apuka,vagy anyuka és ezért eljárt a kezük.


2017. júl. 25. 17:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem pontosan a tudatos gyerekvállalásért kellene kampányolni,hogy ne legyen ennyi családon belüli erőszak,ahol a nyomorba szülnek gyerekeket?
2017. júl. 25. 17:25
 2/16 anonim ***** válasza:
71-es, nem gondolod, hogy a 21. században ez a nézet elavultnak számít? :)
2017. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

"a fideszes asszonykák olyan táblákkal mentek ki,hogy "szülj gyereket,nem ver meg a férjed"."


Képet.

2017. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

De csak azért találod logikátlannak, mert te nem vagy gyepes konzervatív.

Annak kell lenni és egyből mindenre fény derül!

2017. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#2


A konyhában? Te egy olyan fontos dolgot, mint az étel elkészítése, rá mernél bízni egy ostoba nőre? :O

2017. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2.

Aztán ne csodálkozz, ha a konyhában méregkeverés lesz a vége.

2017. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ma 18:34 Rábízni? Jelentős hányaduk főzni se tud. Ha meg véletlen szóra jön hogy miért nem még fel vannak háborodva. Egyébként én is megnéznék képeket kérdező a kijelentésedről.
2017. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2017. júl. 25. 19:17
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

klasszik ballib gyuloletkerdes


amugy szerintem az a megoldas ha egy no bemondasra lecsukarhatja barmelyik szamara unszimpatikus ferfit

eleg csak farkast kialtania, mint a fejlett nyugaton


a nok ferfiak elleni eroszaka termeszetesen nem letezo jelenseg mint tudjuk

hiszen legyen mar "ferfi"

ilyen az idilli nemiseg mentes ballib utopia :)

2017. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerintem itt ezzel az a cél,hogy minél több rabszolga,kiszolgáltatott ember legyen,aki eltartja majd a sok fideszest.


Én még olyat nem láttam,hogy egy nőt azért bántalmaz a férje,mert nincs gyerek.

Az ilyenek inkább elválnak egymástól,mert máshogy gondolkodnak az életről


Ahol viszont sok gyerek van,ott van a szegénység,ott ütik-verik egymást az emberek,mert nincs semmire sem pénz.


Ők meg az adófizetők pénzén nevelik a sok gyerekeküket,mint közszolgák.

2017. júl. 25. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!