Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmondaná mit is...

Valaki elmondaná mit is mondott ez a videó?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 28. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Én elmondom miről szól.


Az index csinált egy videót, amin tarlós beszél sok mindenről köztük a hármas metróról stb.


Természetesen ki van figurázva az öreg, miért is ne lenne hisz ő a főpolgármester, őt ki kell figurázni. Meg amúgy is fideszes (innentől végképp).


Legutóbb azon volt fennakadva az index, hogy *ajvék* elromlott megin az a k_rva metró, *ajvék*. Aztán kiderült, hogy egy fakocka miatt romlott el, amit egy ember cipőkötés közben beleerőszakolt az ajtónyílásba. Akkor meg már az volt, hogy egy fakocka is tönkre tud vágni egy metrót. Hát igen tegyél be egy fakockát egy liftajtóhoz, az sem fog elindulni és az még csak nem is BKV.


A lényeg, hogy össze kell vágni a videót a tarlósról és ki kell figurázni. Ezért kapj a pénzt az index meg a 444 és társai.


Amúgy ha jól látom a gulyásmártonka is ott ül a sajtótájékoztatón, mondjuk FOGALMAM SINCS, hogy mit keres ott és miért engedték be a többszörösen elítélt bűnöző provokátort. Milyen jó hely ez, hogy a bűnözőket is beengedik oda.

2017. júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

amúgy tessék megnézni hogy köszön el a végén az öreg:


Mindenkinek kellemes nyarat kíván, aztán majd ősztől folytatjuk a mérkőzéseket :D

2017. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan durván megvágva szerintem, még egész szimpatikusnak is hatott Tarlós benne.


Ami tisztán kikövetkeztethető, és ő is beismeri, hogy ő nem ért ehhez. Nem ért ehhez, nem is hallott etikus hacker-ről innentől kezdve nagy valószínűséggel valami hülyeséget is elszólhat.


A fakocka pedig...egyszer egy pénzérmét ejtettem ugyanúgy az ajtó sínjébe. 8 megállón át nyitottam és csuktam be kézzel, amíg meg nem érkeztem a saját megállómhoz. Még 5 percig ott vesztegelt a vonat próbálgatva az ajtókat irányítani, nyilván bejelzett a sofőrnek, hogy valami nem oké.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy speciel a fakocka az nem egy műszaki hiba, vagy hiányosság, hanem valami noname embernek a gyökérsége, aki ezzel több száz másikkal cseszett ki.


Ezért az egyért nem tudom hibáztatni a főpolgármestert, mert bárki bármilyen hülyeséget csinál, egy rossz e-jegy rendszertől kezdve, egy közönséges fakockáig, rajta csattannak a pofonok. (Még ha egy-egy ilyen pofon csak annyiban merül is ki, hogy romlott a hírneve a hivatalban) És ezt mind liberálisként mondom.

2017. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
LOL. Nagyon erőlködtek a zindexes fiúk, hogy valami vicceset és dehonesztálót kihozzanak belőle, de nem sikerült.:D Kíváncsi lennék, mennyi időt és energiát öltek abba, hogy megvágják és az általuk fontosnak vélt szöveget felirattal is kiemeljék, lehet, hogy ennyiből már valami színvonalas és előremutató dolgot is sikerült volna összehozni. Mindenesetre roppant érdekes, hogy milyen rokonszenv kíséri az ellenzéki média részéről a BKK ellen irányuló, többszáz millióba kerülő "csínyeket". Ha valamelyik kis köcsögnek neadj'isten sikerül olyan működési hibát előidéznie, ami emberéletekbe is kerül, azt is ilyen üdvrivalgással fogadják? Bármi jó, amivel Tarlóst és áttételesen a kormányt támadni lehet?
2017. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2017. júl. 28. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!