Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki volt már superstar, az...

Aki volt már superstar, az elmondaná hogy lett az? Mi a menete? Nem csinál nekem hosszú számlát, ha telefonnal (SMS küldéssel) vásárolok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 2. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha Jézus Krisztusra gondolsz, mint szupersztár, az benne van a bibliában egész hosszan taglalva.
2017. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél semmit Stardoll-on, halott játék.
2017. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól, hogy már esetleg nem játsszák annyian, vagy nem tudom mire gondoltál (esetleg arra, hogy a legtöbb felhasználóról nem túl jó a véleményed), de én attól még szeretnék vele játszani, meg SS lenni.
2017. máj. 2. 16:37
 4/5 chaire válasza:
hali én már voltam superstar addig füg menyit költesz ha 1 hét akor adig tart és kész ha pedig nam vagy ss akor már iába kültél egy sms mert akor nm használhatod azokat
2017. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kivalasztasz egeyt utanna a teloszamod beirod utanna elkuldod utanna arra a teloszamra amit kiir elkuldod a ZONG uzenetet es utanna kiadja a tranzakciot es kesz xd
2017. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!